Prosto Kids – Moda do radości

Znasz Prosto Kids? Jeśli nie, czas nadrobić zaległości. Nadeszła pora odciągnąć dzieci od ekranów i wrócić do korzeni. A, że właśnie rozpoczęły się wakacje, to idealny moment, żeby przeżyć je na maksa i to w realu.

Prosto Kids

SKLEP

Prosto Kids

Prosto, marka która nie od dziś ubiera dorosłych, analogowym klimatem chciała zainteresować także i dzieci. I tak powstała marka Prosto Kids. Zainspirowania prostymi grami – takimi bez gadżetów. Jednym słowem powrót do korzeni. Bo czas wyciągnąć dzieci sprzed ekranów i pozwolić im budować prawdziwe relacje. I chociaż wiemy, że na podwórku nie zawsze jest pięknie i kolorowo, widzę w tym szansę na rozwój dziecka i jego umiejętności radzenia sobie w zwyczajnym życiu, a nie tym kreowanym na potrzeby Instagrama.

Proste kroje, niebanalne kolory, minimalistyczny design – to znak rozpoznawczy Prosto Kids. Przeglądając kolekcję dziecięcą mam nieodparte wrażenie, że gdzieś to już widziałam. No pewnie, że tak, sama chodziłam w podobnych krojach w latach 90tych. Wtedy nie było jeszcze Internetu, telefonów komórkowych, a czas wolny w wakacje spędzało się po prostu na dworze. Czy brakowało nam pomysłów na zabawy? Nie przypominam sobie!

Prosto Kids
Prosto Kids

„Wspólnota, muzykowanie i rytm miasta są dla nas ważniejsze niż efekciarstwo z Instagrama” – PROSTO KIDS.

Czas przypomnieć sobie zasady klasycznych gier podwórkowych. Coś mi się wydaje, że jeszcze nie zapomniałaś gry w klasy, w kapsle czy w zbijaka. Nie mylę się? I chociaż dzisiaj coraz rzadziej spotyka się na osiedlach dzieci bawiące się razem, widzę jednak cień szansy na zmiany na lepsze. Czuję, że wakacje 2022 pozwolą na nowo odkryć uroki podwórka i sąsiedzkich przyjaźni.

Prosto Kids
Prosto Kids

Zapisz się na MINTowy newsletter i odbierz PREZENT - Pomysły na kreatywne zabawy na CAŁY MIESIĄC!

Dołącz do naszej społeczności i poczuj miętę do MINT! Nasz newsletter to gwarancja dobrych treści! Odbierz w prezencie 30 kreatywnych pomysłów na zabawy z dzieckiem, bo to nowa jakość czasu z dzieckiem.

Prosto Kids
Zamiast patrzeć w pstry ekran, zostań królem podwórka

Jakie ubrania znajdziesz w ofercie Prosto Kids? Takie, które sama chciałabyś nosić. Klasyczne i wygodne. Ubrania, które można dowolnie łączyć ze sobą. Jestem zwolenniczką kapsułowej garderoby również dla dzieci. Prosto Kids daje pole do popisu dla tych, którzy nie tylko chcą się w ubraniu czuć komfortowo, ale i modnie. Proste fasony bluz, spodni i koszulek. Do tego cała gama akcesoriów, które pozwolą zbudować pełny look na każdą porę roku, nie tylko latem.

Prosto Kids
Prosto Kids
Mnie totalnie urzekła najnowsza kolekcja Prosto Kids, o radosnej nazwie Plac Zabaw. Tutaj nic nie powstaje przypadkowo. Te ubrania zostały stworzone po to, żeby bawić się w nich od rana do wieczora. I do tego te letnie kolory, w punkt uchwycone zostały wszystkie odcienie polskiego lata: błękit nieba, morska zieleń Morza Bałtyckiego i piaski plaż.

I chociaż coraz mniej znaleźć można klimatycznych, analogowych placów zabaw z trzepakami i drabinkami, a nowe osiedla niestety powstają bez jakiejkolwiek wspólnej przestrzeni do nawiązywania przyjaźni, jestem pewna, że kreatywne dzieci potrafią jeszcze stworzyć wszędzie przestrzeń do dobrej zabawy. Bo liczy się humor i nastawienie.

Własny tor przeszkód, szałas w pobliskim lesie czy bicie wysokościowych rekordów na huśtawkach. A co gdyby tak zamiast Fify, piłka potoczyła się po prawdziwej trawie, zamiast klikania w telefon, słychać było radosny dokazywanie? Byłoby pięknie! Co ja piszę, będzie pięknie!

Prosto Kids ubrania dla dzieci

A jeśli szukasz inspiracji na lato w plenerze, oto nasze propozycje na lipiec. Wydrukuj i korzystaj do woli!

lato z mint

Artykuł powstał we współpracy z marką Prosto Kids.

podobne artykuły

magazyn dla mamy

Zapisz się na newsletter

MINT MAGazyn online to lifestylowy serwis dla mam. To portal o pozytywnym macierzyństwie i szczęśliwym dzieciństwie. Zajrzyj do nas po codzienną dawkę inspiracji. Poczuj miętę do MINT!

Copyright MINT Project design SHABLON

Pin It on Pinterest

Udostępnij ten artykuł!

Podoba Ci się ten post? Podziel się z nim ze znajomymi i rodziną, udostępniając w wybranym medium.