QUINNY MOODD RACHEL ZOE

Niezwykle elegancki wózek Quinny w wersji zaprojektowanej przez Rachel Zoe to model dla rodziców kochających luksus w stylu vintage. Producent dokonał wszelkich starań, aby wykończenie było perfekcyjne. Smukły kształt, eleganckie złote zapięcia gondoli, piękna koniakowa skóra, klasyczna ponadczasowa czerń materiału, zachwycą najbardziej wymagających rodziców.

Sprawdzamy, czy elegancja i szyk idzie w parze z funkcjonalnością i wygodą.Wózek testujemy w wersji głębokiej.

Z niepohamowanym zachwytem rozpakowujemy dwie paczki, w których przybył do nas wózek. Na początek zaskakuje nas sposób w jaki rozkłada się stelaż. Wystarczy przesunąć jednym palcem blokadę na bocznej ramie, a wózek sam się rozkłada. Wyobraźcie sobie jakie jest to ułatwienie dla rodzica, wyjmującego wózek na przykład z samochodu. Wystarczy klik i wózek gotowy do prowadzenia. Nałożenie gondoli nie sprawia nam najmniejszych trudności.

Po rozłożeniu od razu sprawdzamy, czy złożenie jest równie łatwe. Kolejnym dużym plusem jest wypinanie gondoli. W wielu wózkach, aby wypiąć gondole należy w tym samym czasie przytrzymać przyciski wypięcia i równocześnie wyciągnąć budkę ze stelaża. W Quinny najpierw odblokowujemy przyciski osobno, następnie chwytając w najwygodniejszy dla siebie sposób wyciągamy gondolkę.

Do gotowego wózka wkładamy naszego maluszka. Gondolka jest w środku wyścielona białym bardzo miękkim materiałem. Nasz maluszek jest zachwycony, wnętrze miło  otula dziecko dając mu poczucie bezpieczeństwa. Dodatkowymi atutami gondoli są; uchwyt do przenoszenia oraz zapinana na zamek osłonka gondoli. Zamkniecie na zamek sprawia, że gondola wygląda niezwykle elegancko, a samo zapinanie na zamek jest  wygodne w przeciwieństwie do zamykania na zatrzaski, nierzadko się odpinające.

​Bardzo przydatny jest dodatkowy daszek, który chroni przed słońcem. Daszek mógłby  opuszczać się niżej, gdyż w zależności od pory dnia nie zawsze w 100% zacienia buzię i oczka dziecka.

​Kolejnym miłym zaskoczeniem jest regulacja rączki, umieszczona na środku tuż pod dłońmi. Wystarczy lekko nacisnąć i ruchem góra, dół wyregulować odpowiednią dla siebie wysokość. Rączka jest wykończona koniakową miłą w dotyku skórą naturalną. Małym minusem są widoczne po kilku dniach ślady użytkowania na wysokości regulacji w postaci czarnych smug powstających od przesuwania rączki.

Wózek prowadzi się sprawnie, łatwo manewruje się na zakrętach. Jest to wózek typowo miejski, amortyzacja jest dobra, ale przy większych wybojach nie jest perfekcyjna.Wózkiem miło pospacerujemy w parku, na bulwarze.

Niestety minusem jest bardzo mały i mało praktyczny kosz, do którego nie zapakujemy zbyt wiele. Tak naprawdę z trudem wsuniemy większą paczkę pieluch.

Charakter wózka mówi nam to dość wyraźnie, to nie jest wózek na zakupy i wycieczki za miasto. Quinny ma charakter Porsche. Jego zadaniem nie jest zmieszczenie w bagażniku zakupów na cały tydzień i zabranie całej rodziny na wycieczkę lub piknik. Quinny, to wózek pełen szyku i elegancji, przyciągający wzrok i bardzo mocno wyróżniający się i zwracający uwagę.

 

Cena wózka: od 5100 zł w wersji 3w1 – gondola, spacerówka, fotelik samochodowy

Testowały: Ania i Julka

Zdjęcia: Marta Wilk

Zapisz się na newsletter

MINT MAGazyn online to lifestylowy serwis dla mam. To portal o pozytywnym macierzyństwie i szczęśliwym dzieciństwie. Zajrzyj do nas po codzienną dawkę inspiracji. Poczuj miętę do MINT!

Copyright MINT Project design SHABLON

Pin It on Pinterest

Udostępnij ten artykuł!

Podoba Ci się ten post? Podziel się z nim ze znajomymi i rodziną, udostępniając w wybranym medium.