Zostań dobrze zorganizowaną mamą. I nie chodzi wcale o konkurs naMamę Roku”, ale błogą świadomość, że maksymalnie wykorzystuję wszystkie możliwości. Bo w życiu, chodzi o to, żeby sobie ułatwiać codzienność!

Bycie mamą to nie lada wyzwanie! Ręka w górę, której z Was nie towarzyszą wieczne zmęczenie, chaos w mieszkaniu i tysiące spraw do załatwienia na wczoraj. Nam w codziennych zmaganiach najbardziej pomagają sprawdzone patenty – jak poranna lista rzeczy do zrobienia, mocna kawa i zawsze pełna zamrażarka. I choć wieczorem padamy z nóg, to nie zamieniłybyśmy się na życia z nikim na świecie!

By wspomóc i Was wybrałyśmy nasze ulubione gadżety ułatwiające życie każdej mamie i niejednemu tacie. Wśród nich nie mogło zbraknąć Mommy bag – bo idealna torba to podstawa! Musi być stylowa, odpowiednio duża i pojemna. Ta wyposażona jest dodatkowo w rozkładany przewijak. Znajdzie się tez coś, co umili Wam jesienne spacery: organizer do wózka z miejscem na ulubioną kawą, haczyki na niespodziewane zakupy i mufka na marznące dłonie z pomysłowym schowkiem na telefon. W nowy rok szkolny warto wkroczyć z MaMy kalendarzem, który ułatwi zapanować nad życiem rodzinnym i wszystkim co niespodziewane.

Z NASZYMI PODPOWIEDZIAMI ZOSTANIESZ DOBRZE ZORGANIZOWANĄ MAMĄ

 

MINT Magazyn dla Mam zna 10 produktów dla zorganizowanej mamy

1//2//3//4//5//6//7//8//9//10//11//12


Autor: Katarzyna Garbiak

Zapisz się na newsletter

gazeta dla mam

No.14 MINT | świąteczne wydanie już jest!

Magazyn MINT to poradnik dla mam o charakterze lifestylowym. MINT to nie tylko portal, który codziennie dostarcza porcji inspiracji dla mamy i dziecka. To także drukowany kwartalnik stworzony dla chwili relaksu. Poczuj miętę do MINT.

Copyright MINT Project design SHABLON

Pin It on Pinterest

Udostępnij ten artykuł!

Podoba Ci się ten post? Podziel się z nim ze znajomymi i rodziną, udostępniając w wybranym medium.