Zostań dobrze zorganizowaną mamą. I nie chodzi wcale o konkurs naMamę Roku”, ale błogą świadomość, że maksymalnie wykorzystuję wszystkie możliwości. Bo w życiu, chodzi o to, żeby sobie ułatwiać codzienność!

Bycie mamą to nie lada wyzwanie! Ręka w górę, której z Was nie towarzyszą wieczne zmęczenie, chaos w mieszkaniu i tysiące spraw do załatwienia na wczoraj. Nam w codziennych zmaganiach najbardziej pomagają sprawdzone patenty – jak poranna lista rzeczy do zrobienia, mocna kawa i zawsze pełna zamrażarka. I choć wieczorem padamy z nóg, to nie zamieniłybyśmy się na życia z nikim na świecie!

By wspomóc i Was wybrałyśmy nasze ulubione gadżety ułatwiające życie każdej mamie i niejednemu tacie. Wśród nich nie mogło zbraknąć Mommy bag – bo idealna torba to podstawa! Musi być stylowa, odpowiednio duża i pojemna. Ta wyposażona jest dodatkowo w rozkładany przewijak. Znajdzie się tez coś, co umili Wam jesienne spacery: organizer do wózka z miejscem na ulubioną kawą, haczyki na niespodziewane zakupy i mufka na marznące dłonie z pomysłowym schowkiem na telefon. W nowy rok szkolny warto wkroczyć z MaMy kalendarzem, który ułatwi zapanować nad życiem rodzinnym i wszystkim co niespodziewane.

Z NASZYMI PODPOWIEDZIAMI ZOSTANIESZ DOBRZE ZORGANIZOWANĄ MAMĄ

 

MINT Magazyn dla Mam zna 10 produktów dla zorganizowanej mamy

1//2//3//4//5//6//7//8//9//10//11//12


Autor: Katarzyna Garbiak

Zapisz się na newsletter

MINT MAGazyn online to lifestylowy serwis dla mam. To portal o pozytywnym macierzyństwie i szczęśliwym dzieciństwie. Zajrzyj do nas po codzienną dawkę inspiracji. Poczuj miętę do MINT!

Copyright MINT Project design SHABLON

Pin It on Pinterest

Udostępnij ten artykuł!

Podoba Ci się ten post? Podziel się z nim ze znajomymi i rodziną, udostępniając w wybranym medium.