Urlop bez dzieci?

W obecnych czasach chętnie wybieramy wypoczynek w kraju, najlepiej w luksusowym hotelu SPA za miastem, położonym z dala od jego zgiełku i pośpiechu, w otoczeniu przyrody. A gdy jest to także enklawa dla dorosłych, jak mazowiecki kompleks Manor House SPA, brzmi jak urlop doskonały.

Urlop bez dzieci

SKLEP

Jeśli mocno eksploatujesz organizm, prowadzisz stresujący tryb życia, lub nie dbasz o wartościowe i regularne posiłki, masz zbyt mało aktywności sportowych, zarywasz krzepiący sen – o co dziś nie trudno – odbije się to na stanie Twojego organizmu i jakości życia. Pamiętaj, że balans między pracą i odpoczynkiem stanowi o naszym zdrowiu i samopoczuciu, dlatego polecam Ci wypad do najlepszego holistycznego hotelu SPA w Polsce. A nawet krótki wyjazd tylko we dwoje, by odpocząć od codziennej rutyny i… własnych dzieci – nie bójmy się tego powiedzieć głośno. Wypoczęty rodzić, to lepszy, bardziej cierpliwy i uważny rodzic. Nawet kilka dni w tej oazie relaksu i dobrego nastroju potrafi zdziałać cuda. Chcesz wiedzieć dlaczego urlop bez dzieci właśnie tam?

Po pierwsze: położenie

 

Mano House znajduje się w centralnej Polsce, tylko 130 km od Warszawy z dobrym dojazdem (niedaleko trasy S8) i lądowiskiem dla śmigłowców. Co szczególnie ważne w pandemicznych czasach, duża przestrzeń kompleksu pałacowo-parkowego sprzyja bezpieczeństwu Gości, a moc atrakcji sprawia, że nawet przy pełnym hotelu nie ma tłoku. 10-hektarowy, zabytkowy park z 300-letnim starodrzewem, pomnikami przyrody, przypałacowymi stawami i ścieżkami: przyrodniczą, historyczną i rekreacyjną oraz czystym powietrzem bez smogu (czujnik Airly mierzy czystość powietrza w czasie rzeczywistym), sprzyja relaksującym spacerom.

urlop bez dzieci
urlop bez dzieci
urlop bez dzieci

Po drugie: natura

 

Park w Chlewiskach zachęca do spędzania czasu wśród pięknej, polskiej przyrody. Możesz tu delektować się ciszą zimowego parku, słuchać wiosennych koncertów ptaków, odpocząć od upałów latem, a jesienią cieszyć się całą ferią barw. Możesz też przytulać się do drzew, pochodzić boso po trawie i zaznać leśnych kąpieli, które służą zdrowiu i dobremy nastrojowi. Możesz wreszcie czerpać siły natury z energetycznego Ogodu Medytacji z Kamiennym Kręgiem Mocy, Ogrodem Zen, energetycznymi spiralą i labiryntem oraz Piramidą Horusa. Ze względu na wysoką biowitalność (nawet do 30 tys. Bovisów, neutralny poziom dla zdrowego organizmu to ok. 6500 j. Bovisa), jest nazywany Polskim Centrum Biowitalności. Już samo przebywanie na jego terenie wzmacnia siły życiowe, sprzyja regeneracji organizmu i dobremu samopoczuciu.

Zapisz się na MINTowy newsletter i odbierz PREZENT - Pomysły na kreatywne zabawy na CAŁY MIESIĄC!

Dołącz do naszej społeczności i poczuj miętę do MINT! Nasz newsletter to gwarancja dobrych treści! Odbierz w prezencie 30 kreatywnych pomysłów na zabawy z dzieckiem, bo to nowa jakość czasu z dzieckiem.

urlop bez dzieci

Po trzecie: urlop bez dzieci

Manor House SPA to pierwszy w Polsce hotel dla dorosłych (przyjmuje Gości od 12 roku życia) kusi ciszą i spokojem miejsca bez dzieci. Doceniają to zarówno single, jak i rodzice, którzy też czasem pragną spędzić choć kilka dni bez swoich pociech, pary chcące spędzić romantyczny weekend, przyjaciółki nastawione na relaks w SPA, a także rodzice dorosłych dzieci, którzy odwykli od rwetesu, jaki wprowadzają małe dzieci oraz osoby starające się o potomstwo. Cisza i spokój hotelu bez dzieci sprzyja też spotkaniom biznesowym, szkoleniom i wyjazdom integracyjnym. Kompleks jest także przyjazny weganom i alergikom. Ja Cię dzisiaj namawiam przede wszystkim na urlop bez dzieci.

Po czwarte: biowitalne SPA

 

Manor House SPA od lat jest nagradzany tytułem najlepszego holistycznego hotelu SPA w kraju. W Gabinetach Bioodnowy możesz skorzystać z zabiegów pielęgnacyjnych i masaży oraz energetycznych terapii, które wzmacniają siły witalne organizmu, poprawiają zdrowie i odporność. A autorski program odmładzający pobudza naturalną umiejętność organizmu do autoregeneracji. Godne polecenia są także: koncerty na gongi tybetańskie, kąpiele w bezchlorowym basenie z ożywioną wodą Grandera, seanse saunowe w Łaźniach Rzymskich, prozdrowotne kąpiele ofuro w głębokich wannach, również w romantycznej wersji dla dwojga. Czy to nie wspaniała wizja urlopu bez dzieci?

Po piąte: holistyczna aura

 

W Manor House SPA na każdym kroku wyczuwa się holistyczną atmosferę, a o Gości dba na każdym poziomie. Bliskość kojącej zmysły przyrody, pozytywne siły natury, wyjątkowe Biowitalne SPA, w którym wykorzystuje się dobroczynną siłę wody, muzyki, dźwięku i wibracji. Do tego tradycyjna kuchnia, świetne menu wegańskie i Dania Lasu wg zdrowej Diety Życia. Dosłownie wszystko sprawia, że łatwo tu o wytchnienie od codzienności, regenerujący ciało, umysł i duszę wypoczynek, dobry sen i poczucie dobrostanu.

Jeśli już teraz czujesz, że musisz poznać to miejsce, zapraszam Cię serdecznie do Manor House SPA.

urlop bez dzieci
urlop bez dzieci
urlop bez dzieci

podobne artykuły

magazyn dla mamy

Zapisz się na newsletter

MINT MAGazyn online to lifestylowy serwis dla mam. To portal o pozytywnym macierzyństwie i szczęśliwym dzieciństwie. Zajrzyj do nas po codzienną dawkę inspiracji. Poczuj miętę do MINT!

Copyright MINT Project design SHABLON

Pin It on Pinterest

Udostępnij ten artykuł!

Podoba Ci się ten post? Podziel się z nim ze znajomymi i rodziną, udostępniając w wybranym medium.