Oczyszczanie powietrza powinno być codziennym nawykiem w każdym domu. Smog to nie wymysł, ale realne zagrożenie dla zdrowia, które dotyka każdą rodzinę. Sprawdzamy w Redakcji czy oczyszczacz powietrza to prawdziwy must have czy chwyt marketingowy.

Negatywnym wpływem smogu zagrożone są najbardziej małe dzieci, których układ oddechowy jest dopiero w fazie rozwoju. Każde zagrożenie przy ciągle rozwijającym się również układzie odpornościowym jest dla dziecka niebezpieczne.

W powietrzu, które wdychamy są zanieczyszczenia, bakterie i wirusy, czasem nieprzyjemne zapachy.

Możemy zamknąć się w czterech ścianach i nie wychodzić, możemy stosować metodę naszych babć czyli wietrzenie, ale też możemy przejąc inicjatywę i postawić na systematyczne oczyszczanie powietrza w domu za pomocą oczyszczacza powietrza.

Oczyszczanie sprawia, że powietrze wolne jest od cząstek zanieczyszczeń, pyłków, alergenów, brzydkich zapachów i lotnych związków organicznych (VOC).

W Redakcji Mint zamieszkał Viktor, nowy członek redakcyjnej rodziny, który filtruje powietrze w specjalnie opracowanym systemie filtrów HPP™.

Mały, a jednak wielki, pozwala odetchnąć pełną piersią. Viktor charakteryzuje się wysoką wartością CADR (wskaźnik dostarczania czystego powietrza) – dobitnie pokazuje czym jest świeże powietrze. Jego wydajne filtry oczyszczają powietrze i usuwają nieprzyjemne zapachy (filtr węglowy). Viktor ma aż pięć zakresów pracy (od bardzo cichej do dużej mocy) oraz automatyczny system umożliwiający ustawienie czasu oczyszczania powietrza. Używany codziennie pozwala cieszyć się świeżym powietrzem.

Dzięki swojemu stylowemu designowi i prostej formie wtopił się w biuro i służy wiernie każdego dnia.

Wartością dodaną i miłą przyjemnością jest pojemnik aromaterapii, który relaksuje i delikatnie roznosi zapach w mieszkaniu. Wystarczy kilka kropli, żeby aromat się unosił.

Jeśli chcecie wykorzystać go w domu ważną informacją jest, że Viktor V-001 posiada tryb nocny, który nie zaburzy spokojnego snu.

Oczyszczacz działa najbardziej efektywnie na powierzchni nie przekraczającej 50m2.

CZY TO URZĄDZENIE DLA ALERGIKÓW?

Alergicy czują ograniczenia dotyczące ich codziennego życia, gdy powietrze nie jest tak czyste, jak powinno być. Z oczyszczaczem powietrza mają szanse na poprawienie jakości życia.

JAK DZIAŁA VIKTOR?

Oczyszczacz posiada trzystopniowy tryb oczyszczania powietrza. Wyposażony w trzy filtry, najpierw używa filtru wstępnego, który zatrzymuje np. pyłki czy kurz. Następnie uruchamiany jest filtr HPP, który w oparciu o przyciąganie pola magnetycznego zwalcza, m.in.: wirusy i bakterie. Z kolei ostatni – filtr węglowy – wyposażony jest w cząsteczki węgla aktywnego, który pozbywa się różnego rodzaju gazów i nieprzyjemnych zapachów. Co ważne wszystkie filtry pracują w tym samym czasie.

CZY POZWALA ZNIWELOWAĆ ZAPACH PAPIEROSÓW?

Jego użycie pozwala szybciej pozbyć się zapachu dymu z papierosów. Dodaj aromat, a unosić się będzie Wasz ulubiony zapach.

CZY JEST CIĘŻKI?

Jest bardzo lekki i estetyczny, łatwo przesuniesz go czy przeniesiesz z jednego pomieszczenia do drugiego.

JAK CZĘSTO GO UŻYWAĆ?

Używanie oczyszczacza powinno stać się nawykiem jak mycie zębów. Korzystaj z niego każdego dnia dla poprawienia jakości powietrza w domu czy w biurze.

CZY TO PRAWDZIWY MUST HAVE?

To nie must have i nie każdy doceni jego walory i funkcjonalność. Jeśli jednak we własnych czterech ścianach mamy szansę na lepszą jakość powietrza, a co za tym idzie na zdrowie, warto ta szansę wykorzystać i uznać za swojego rodzaju polisę na zdrowy układ oddechowy.

 

Cena: ok. 1.399 pln

Viktor / Stadler Form

Zapisz się na newsletter

MINT MAGazyn online to lifestylowy serwis dla mam. To portal o pozytywnym macierzyństwie i szczęśliwym dzieciństwie. Zajrzyj do nas po codzienną dawkę inspiracji. Poczuj miętę do MINT!

Copyright MINT Project design SHABLON

Pin It on Pinterest

Udostępnij ten artykuł!

Podoba Ci się ten post? Podziel się z nim ze znajomymi i rodziną, udostępniając w wybranym medium.