NIEZŁE ZIÓŁKA / TEMAT PRZEWODNI WYDANIA MINT NR 6

Od dzisiaj MINT nr 6 dostępny w salonach Empik oraz w naszym sklepie internetowym.

Lato poznajemy po śladach – oprócz piegów na nosie i złotej opalenizny na ramionach maluje jagodowe wąsy na umorusanych twarzach dzieci. Wplątuje we włosy kryształki soli po morskiej kąpieli. Nęci słodkim zapachem róż i malin, zostawia ślady na piasku…

Gdy już przekwitną piwonie i kończy się sezon na truskawki – a zwykle ma to miejsce pod koniec roku szkolnego – zaczyna się czas podróżowania, łażenia, biegania, szwendania się…Ślady naszych stóp znaczą trasy na mapie Polski i świata. Ruszcie z nami tym tropem – polecimy kilka ciekawych adresów, zwiedzimy razem Marrakesz. Przedstawiamy Wam trzy rodziny, które każdą wolną chwilę poświęcają na dalekie wojaże po świecie. Niezłe z nich ziółka!

OTO 10 POWODÓW, DLA KTÓRYCH POWINNAŚ KUPIĆ LETNIE WYDANIE MAGAZYNU MINT NR 6

W szóstym wydaniu naszego magazynu będziemy dużo rozmawiać – wszak letnia aura sprzyja spotkaniom.

Weźmy sobie do serca słowa, że „bez komunikacji nie ma relacji” – wykorzystajmy urlop na szaleństwa z dziećmi, beztroskie zabawy i wspólne pikniki! Beata Kozidrak śpiewała: „do lata piechotą będę szła”, my zapraszamy na wspólny spacer do jesieni, bo już w październiku spotkamy się w kolejnym numerze!

Magazyn dla Mam - MINT NR 6, wydanie letnie1. MINTOWE ROZMOWY / już od tego numeru MINT zapraszamy Was na cykl MINTOWYCH ROZMÓW. To rozmowy o życiu, pasjach, rodzicielstwie, wyzwaniach. Intymne, szczere, niepowtarzalne. Na pierwszą rozmowę przy miętowej lemoniadzie umawiamy się z Patrycją Woy-Wojciechowską, kobietą multizadaniową, fotografką, reżyserką, mamą trójki dzieci, założycielką marki odzieżowej dla maluchów Aqademia.

2. KAWA Z AGNIESZKĄ SIENKIEWICZ-GAUER / Dziewczyną z sąsiedztwa, uśmiechniętą, naturalną i spontaniczną. Agnieszka to aktorka, mama i żona, ale przede wszystkim kobieta, który mówi „dość” kreowaniu wyidealizowanej rzeczywistości w mediach społecznościowych. Dziewczyna, która wybiera prawdę i otwarcie przyznaje, że lubi swoje zmarszczki, bo obrazują jej historię i życie. W niezwykle intymnej rozmowie porusza i składnia do refleksji.
3. PIERWIASTEK MĘSKI, CZYLI ROZMOWY O OJCOSTWIE / To nowy cykl, w którym pytamy o relacje z dziećmi i tacierzyństwo. Do pierwszej rozmowy zaprosiłyśmy Wojtka Błach – to aktor, mężczyzna dojrzały, świadomy ojciec i człowiek pełen wewnętrznego spokoju. Dzieci nauczyły go panować nad ego i odpuszczać kontrolę. To przy nich poczuł, że jego świat się poukładał, a on skupił się na tym, co naprawdę ważne.
4. ZAPISANA PO USZY CZYLI O KSIĄŻKACH I NIE TYLKO / Rozmawiamy z Lilianą Fabisińską – dziennikarką, pisarką, autorką książek. Ta pasjonująca osoba z wykształcenia jest kryminologiem, ale jej żywiołowa natura ciągnie ją w świat, przy kole garncarskim toczy nie tylko gliniane ozdoby, ale i historie, które porywają wielu.
5. SPEŁNIANE MARZENIA, DZIECIĘCE ŚMIECHY i OHMESS / Wkraczamy na kilka chwil w świat Malwiny i Patrycji, założycielki dziecięcej marki ubraniowej OhMess, gdzie wszystko jest możliwe. Marzeń nie zostawia się w głowie, ale zwyczajnie się je spełnia. W tym świecie przyjaźń i partnerstwo mają szczególne znaczenie, relacje są bezcenne, a inspiracje czerpie się z piątki dzieciaków.
6. PODRÓŻNICZE PYTANIA O SENS / o szczęśliwych zakończeniach opowiada Karolina Ponzo, podróżniczka. To ona udowodni, że spełnienie marzeń nie przychodzi przez posypanie rzeczywistości magicznym pyłem, ale dzięki ciągłemu podnoszeniu się z własnych porażek.
7. BALETOWA LEKCJA BUNTU / Z Mają Koman – piosenkarką i aktorką tekstów – rozmawiamy o życiowych krokach. O tym, czy warto przez świat przechodzić z subtelnością baleriny, czy lepiej czasem zacisnąć pięści i biec przed siebie w podziurawionych trampkach.
8. ROZMOWY BARDZO uWAŻNE / KAROLINA RYBUS-PRZENIOSŁO COACH podpowiada jak dobrze wykorzystać wakacje na ważne rodzinne rozmowy, odbudowanie relacji, i wspólny czas, na który w bieganinie codzienności po prostu nie mamy czasu.
9. WZDŁUŻ I WSZERZ ŚWIATA…Z DZIEĆMI / Trzy rodziny, których łączy wspólna pasja, podróżowanie z dziećmi, to ich sposób i styl życia. Dobrze wiedzą, że nie ma dubli, żyje się tylko raz, zatem każdą chwilę można spożytkować eksplorując świat. A rodzinny czas należy wyciskać jak tę przysłowiową cytrynę…
10. ISTNY CYRK! / W każdym wydaniu magazynu MINT proponować będziemy celebrowanie chwili, bo każdy moment jest dobry na wspólne piękne i smaczne chwile. Lato to idealny moment na garden party, z okazji urodzin dziecka, albo ot tak bez konkretnego święta. Zatem zakładamy wielkie buty i czerwone nosy, bo nadchodzi cyrk. Niech w ten dzień dzieci, jak akrobaci, stąpają bez asekuracji!
To tylko wybranych 10 tematów. W magazynie czeka na Was inspirujące 120 strony, pełne ciekawych rozmów, wywiadów, pomysłów i nowości. Dołącz do czytelników magazynu dla mamy MINT.

KUP MAGAZYN MINT NR 6 JUŻ DZIŚ! CZEKA NA CIEBIE WERSJA DRUKOWANA LUB JEŚLI WOLISZ EWYDANIE!

ZAPRASZAMY DO SKLEPU JUŻ DZIŚ! – KUP TU!

A jeśli polubiłaś nas tak bardzo, że masz ochotę na więcej, sięgnij po archiwalne numery magazynu MINT, które znajdzie TU!

Zapisz się na newsletter

MINT MAGazyn online to lifestylowy serwis dla mam. To portal o pozytywnym macierzyństwie i szczęśliwym dzieciństwie. Zajrzyj do nas po codzienną dawkę inspiracji. Poczuj miętę do MINT!

Copyright MINT Project design SHABLON

Pin It on Pinterest

Udostępnij ten artykuł!

Podoba Ci się ten post? Podziel się z nim ze znajomymi i rodziną, udostępniając w wybranym medium.