NIEZŁE ZIÓŁKA / TEMAT PRZEWODNI WYDANIA MINT NR 6

Od dzisiaj MINT nr 6 dostępny w salonach Empik oraz w naszym sklepie internetowym.

Lato poznajemy po śladach – oprócz piegów na nosie i złotej opalenizny na ramionach maluje jagodowe wąsy na umorusanych twarzach dzieci. Wplątuje we włosy kryształki soli po morskiej kąpieli. Nęci słodkim zapachem róż i malin, zostawia ślady na piasku…

Gdy już przekwitną piwonie i kończy się sezon na truskawki – a zwykle ma to miejsce pod koniec roku szkolnego – zaczyna się czas podróżowania, łażenia, biegania, szwendania się…Ślady naszych stóp znaczą trasy na mapie Polski i świata. Ruszcie z nami tym tropem – polecimy kilka ciekawych adresów, zwiedzimy razem Marrakesz. Przedstawiamy Wam trzy rodziny, które każdą wolną chwilę poświęcają na dalekie wojaże po świecie. Niezłe z nich ziółka!

OTO 10 POWODÓW, DLA KTÓRYCH POWINNAŚ KUPIĆ LETNIE WYDANIE MAGAZYNU MINT NR 6

W szóstym wydaniu naszego magazynu będziemy dużo rozmawiać – wszak letnia aura sprzyja spotkaniom.

Weźmy sobie do serca słowa, że „bez komunikacji nie ma relacji” – wykorzystajmy urlop na szaleństwa z dziećmi, beztroskie zabawy i wspólne pikniki! Beata Kozidrak śpiewała: „do lata piechotą będę szła”, my zapraszamy na wspólny spacer do jesieni, bo już w październiku spotkamy się w kolejnym numerze!

Magazyn dla Mam - MINT NR 6, wydanie letnie1. MINTOWE ROZMOWY / już od tego numeru MINT zapraszamy Was na cykl MINTOWYCH ROZMÓW. To rozmowy o życiu, pasjach, rodzicielstwie, wyzwaniach. Intymne, szczere, niepowtarzalne. Na pierwszą rozmowę przy miętowej lemoniadzie umawiamy się z Patrycją Woy-Wojciechowską, kobietą multizadaniową, fotografką, reżyserką, mamą trójki dzieci, założycielką marki odzieżowej dla maluchów Aqademia.

2. KAWA Z AGNIESZKĄ SIENKIEWICZ-GAUER / Dziewczyną z sąsiedztwa, uśmiechniętą, naturalną i spontaniczną. Agnieszka to aktorka, mama i żona, ale przede wszystkim kobieta, który mówi „dość” kreowaniu wyidealizowanej rzeczywistości w mediach społecznościowych. Dziewczyna, która wybiera prawdę i otwarcie przyznaje, że lubi swoje zmarszczki, bo obrazują jej historię i życie. W niezwykle intymnej rozmowie porusza i składnia do refleksji.
3. PIERWIASTEK MĘSKI, CZYLI ROZMOWY O OJCOSTWIE / To nowy cykl, w którym pytamy o relacje z dziećmi i tacierzyństwo. Do pierwszej rozmowy zaprosiłyśmy Wojtka Błach – to aktor, mężczyzna dojrzały, świadomy ojciec i człowiek pełen wewnętrznego spokoju. Dzieci nauczyły go panować nad ego i odpuszczać kontrolę. To przy nich poczuł, że jego świat się poukładał, a on skupił się na tym, co naprawdę ważne.
4. ZAPISANA PO USZY CZYLI O KSIĄŻKACH I NIE TYLKO / Rozmawiamy z Lilianą Fabisińską – dziennikarką, pisarką, autorką książek. Ta pasjonująca osoba z wykształcenia jest kryminologiem, ale jej żywiołowa natura ciągnie ją w świat, przy kole garncarskim toczy nie tylko gliniane ozdoby, ale i historie, które porywają wielu.
5. SPEŁNIANE MARZENIA, DZIECIĘCE ŚMIECHY i OHMESS / Wkraczamy na kilka chwil w świat Malwiny i Patrycji, założycielki dziecięcej marki ubraniowej OhMess, gdzie wszystko jest możliwe. Marzeń nie zostawia się w głowie, ale zwyczajnie się je spełnia. W tym świecie przyjaźń i partnerstwo mają szczególne znaczenie, relacje są bezcenne, a inspiracje czerpie się z piątki dzieciaków.
6. PODRÓŻNICZE PYTANIA O SENS / o szczęśliwych zakończeniach opowiada Karolina Ponzo, podróżniczka. To ona udowodni, że spełnienie marzeń nie przychodzi przez posypanie rzeczywistości magicznym pyłem, ale dzięki ciągłemu podnoszeniu się z własnych porażek.
7. BALETOWA LEKCJA BUNTU / Z Mają Koman – piosenkarką i aktorką tekstów – rozmawiamy o życiowych krokach. O tym, czy warto przez świat przechodzić z subtelnością baleriny, czy lepiej czasem zacisnąć pięści i biec przed siebie w podziurawionych trampkach.
8. ROZMOWY BARDZO uWAŻNE / KAROLINA RYBUS-PRZENIOSŁO COACH podpowiada jak dobrze wykorzystać wakacje na ważne rodzinne rozmowy, odbudowanie relacji, i wspólny czas, na który w bieganinie codzienności po prostu nie mamy czasu.
9. WZDŁUŻ I WSZERZ ŚWIATA…Z DZIEĆMI / Trzy rodziny, których łączy wspólna pasja, podróżowanie z dziećmi, to ich sposób i styl życia. Dobrze wiedzą, że nie ma dubli, żyje się tylko raz, zatem każdą chwilę można spożytkować eksplorując świat. A rodzinny czas należy wyciskać jak tę przysłowiową cytrynę…
10. ISTNY CYRK! / W każdym wydaniu magazynu MINT proponować będziemy celebrowanie chwili, bo każdy moment jest dobry na wspólne piękne i smaczne chwile. Lato to idealny moment na garden party, z okazji urodzin dziecka, albo ot tak bez konkretnego święta. Zatem zakładamy wielkie buty i czerwone nosy, bo nadchodzi cyrk. Niech w ten dzień dzieci, jak akrobaci, stąpają bez asekuracji!
To tylko wybranych 10 tematów. W magazynie czeka na Was inspirujące 120 strony, pełne ciekawych rozmów, wywiadów, pomysłów i nowości. Dołącz do czytelników magazynu dla mamy MINT.

KUP MAGAZYN MINT NR 6 JUŻ DZIŚ! CZEKA NA CIEBIE WERSJA DRUKOWANA LUB JEŚLI WOLISZ EWYDANIE!

ZAPRASZAMY DO SKLEPU JUŻ DZIŚ! – KUP TU!

A jeśli polubiłaś nas tak bardzo, że masz ochotę na więcej, sięgnij po archiwalne numery magazynu MINT, które znajdzie TU!

Zapisz się na newsletter

No.13 Mint | gazeta online dla mamy już jest!

Magazyn MINT to poradnik dla mam o charakterze lifestylowym. MINT to nie tylko portal, który codziennie dostarcza porcji inspiracji dla mamy i dziecka. To także drukowany kwartalnik stworzony dla chwili relaksu. Poczuj miętę do MINT.

Copyright MINT Project design SHABLON

Pin It on Pinterest

Udostępnij ten artykuł!

Podoba Ci się ten post? Podziel się z nim ze znajomymi i rodziną, udostępniając w wybranym medium.