Wiosenne nowości od wydawnictwa Dwukropek

Czas zrobić miejsce w biblioteczce!

wydawnictwo Dwukropek

SKLEP

W domu trwają wiosenne porządki, w ogródku prace po zimie, a na półkach biblioteczki czas zrobić miejsce na nowości książkowe od wydawnictwa Dwukropek. Wiosenna energia i inspiracje wkraczają do naszego życia!

Wydawnnictwo Dwukropek zaskoczy Cię tej wiosny

Na półkach rozgoszczą się nowi bohaterowie, którzy do dziecięcego świata wprowadzą powiew świeżości, przygód i garść nowych emocji. Gotowa poznać co wydawnictwo Dwukropek przygotowało dla dzieci tej wiosny?

wydawnictwo Dwukropek

FLORA SZUKA SKARBÓW

Autor: Gabriela Rzepecka-Weiss | Ilustracje: Maciej Szymanowicz | WIEK: 6+

wydawnictwo Dwukropek
wydawnictwo Dwukropek

Kto powiedział, że gdy wiosenna pogoda płata nam figle, trzeba nudzić się w domu? Zobacz jakie pomysły na zabawy ma rodzina Flory. Ale uwaga, bądź gotowa na pomoc małej bohaterce. Na Ciebie także bowiem czekać będzie nie jedno wyzwanie!

Ta nowość z wydawnictwa Dwukropek to książka idealna dla dzieci w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym, które szukają emocjonujących i kreatywnych sposobów na spędzanie czasu podczas deszczowych dni. Oprócz tego, że dostarcza rozrywki, pobudza wyobraźnię i zachęca do aktywnego udziału w poszukiwaniach skarbów wraz z głównymi bohaterami. Dzięki prostym zagadkom i przygodowej fabule, ta książka zapewni radość i zabawę zarówno dzieciom, jak i ich rodzicom czy opiekunom, którzy mogą wspólnie brać udział w rozwiązywaniu zagadek i odkrywaniu tajemnic domu razem z Flora, Kacprem i tatą.

UWAGA! Jeśli zamierzasz czytasz ją na dobranoc, to nie najlepszy pomysł, bo zadania do wykonania wyrwą Was z łóżek 😉

MINISTERSTWO NIE DLA DAM
Autor: Robin Stevens | WIEK: 9+

wydawnictwo Dwukropek
wydawnictwo Dwukropek

Gotowa na zaproszenie do fascynującego świata szpiegowskich intryg, przyjaźni i niebezpieczeństwa, które czekają na każdym kroku? Jeśli tak, to nowa seria serii od autorki bestsellerowej „Zbrodni niezbyt eleganckiej” jest właśnie dla Ciebie. Nie chcąć zdradzać Ci zbyt wiele szczegółów, powiem tylko, że akcja rozgrywa się w okresie wojny w Wielkiej Brytanii. Bohaterka książka, odważna May Wong marzy o zostaniu szpiegiem, by powrócić do rodzinnego Hongkongu. Razem z nowo poznanym przyjacielem Ericiem podejmują śmiały krok, wnikając w gąszcz tajemnic bogatej rodziny Vereyów. To właśnie u nich, w Elysium Hall, rozpoczyna się niezwykła podróż, pełna zwrotów akcji i niespodziewanych odkryć.

DLA KOGO JEST TO KSIĄŻKA: Ta książka jest idealna dla czytelników poszukujących emocjonującej mieszanki intrygi, przygody i tajemnicy. Przeznaczona zarówno dla młodzieży, jak i dla dorosłych, którzy cenią sobie inteligentne, pełne zwrotów akcji opowieści o świecie szpiegów i niebezpieczeństwach wojennych czasów.

ANTEK Z BABCIĄ NA DZIKIM ZACHODZIE

Autor: Thomas Brunstrøm | Ilustracje: Thorbjørn Christoffersen | WIEK: 3+

wydawnictwo Dwukropek
wydawnictwo Dwukropek

Jeśli szukasz książki dla młodszego czytelnika, który lubi emocjonujące przygody i pełne niespodzianek historie, dobrze trafiłaś. Oprócz tego, że „Antek z babcią na Dzikim Zachodzie” dostarcza rozrywki, także pobudza wyobraźnię i zachęca do aktywnego udziału w przygodach bohaterów. Dzięki dynamicznej fabule i ciekawym wydarzeniom, ta książka zapewni radość i zabawę zarówno dzieciom, jak i ich rodzicom czy opiekunom, którzy mogą wspólnie cieszyć się czytaniem i odkrywaniem przygód Antka i jego babci.

Zapisz się na MINTowy newsletter i odbierz PREZENT - Pomysły na kreatywne zabawy na CAŁY MIESIĄC!

Dołącz do naszej społeczności i poczuj miętę do MINT! Nasz newsletter to gwarancja dobrych treści! Odbierz w prezencie 30 kreatywnych pomysłów na zabawy z dzieckiem, bo to nowa jakość czasu z dzieckiem.

DZIKOŚĆ
Autor: Yuval Zommer
| Tłumaczenie: Magdalena Jakuszew | WIEK: 3+

wydawnictwo Dwukropek
wydawnictwo Dwukropek

Wydawnictwo Dwukropek systematycznie przedstawia nam książki z naturą w roli głównej. „Dzikość” jest właśnie przeznaczona dla czytelników wrażliwych na problematykę ochrony środowiska i ekologii, a także dla tych, którzy poszukują inspiracji do działań na rzecz przyrody. Adresowana jest do młodego czytelnika, który chce lepiej zrozumieć relację między człowiekiem a naturą oraz do tych, którzy poszukują nadziei i motywacji do podejmowania działań na rzecz ochrony środowiska naturalnego. Ta książka inspiruje do refleksji nad własnymi wpływami na planetę oraz zachęca do aktywnego działania na rzecz ochrony środowiska. Dobry wstęp do wdrażania małych-wielkich kroków i zmian w naszej codzienności. 

ZUZA WRÓBEL NA TROPIE
Autor: Tomasz Duszyński | WIEK: 9+

wydawnictwo Dwukropek
wydawnictwo Dwukropek

Ta książka to nie lada gratka dla czytelników szukających emocjonujących i pełnych zagadek opowieści. Powieść detektywistyczna przyciąga czytelników swoją wartką akcją, zaskakującymi wydarzeniami i intrygującymi wątkami. Dzieci uwielbiają tego typu książki, ponieważ pozwalają im uczestniczyć w rozwiązywaniu zagadek i tajemnic, co stymuluje ich logiczne myślenie i rozwija zdolności detektywistyczne.

Powieść „Zuza Wróbel na tropie” nie tylko zapewnia czytelnikom wartką akcję i zaskakujące zwroty wydarzeń, ale także przedstawia ciekawych bohaterów, z którymi młodzi czytelnicy mogą się utożsamiać. Co więcej, książka w ciekawy sposób łączy elementy kryminalnej intrygi z zagadkami historycznymi, co dodaje jej dodatkowego uroku i atrakcyjności.

Warszawa lat przedwojennych, obcy wywiad, rywalizacja detektywów oraz klimat miasta – to wszystko sprawia, że lektura staje się niezapomnianym przeżyciem. Dzięki temu czytelnicy nie tylko mają okazję rozwinąć swoją wyobraźnię i logiczne myślenie, ale także poznają ciekawe fakty z historii. Nie tylo wydawnictwo Dwukropek, ale i my polecamy tę książkę, ponieważ dostarcza nie tylko rozrywki, ale również skłania do refleksji nad tematami takimi jak przyjaźń, odwaga oraz walka ze złem.

Czujesz, że to tytuły dla Was? Uwielbiasz wciągające książki? Dobrze się składa, bo Wiosna przyniosła obfitość nowości, których nie możesz przegapić.  A jeśli masz swoje ulubione książki z wydawnictwa Dwukropek, koniecznie podziel się swoimi odkryciami!

Artykuł powstał we współpracy z wydawnictwem Dwukropek.

podobne artykuły

magazyn dla mamy

Zapisz się na newsletter

MINT MAGazyn online to lifestylowy serwis dla mam. To portal o pozytywnym macierzyństwie i szczęśliwym dzieciństwie. Zajrzyj do nas po codzienną dawkę inspiracji. Poczuj miętę do MINT!

Copyright MINT Project design SHABLON

Pin It on Pinterest

Udostępnij ten artykuł!

Podoba Ci się ten post? Podziel się z nim ze znajomymi i rodziną, udostępniając w wybranym medium.