Nowości z IKEA wnoszą do domu powiew świeżości i nowego życia. Drewniana kolekcja mebli dla dzieci to przede wszystkim modny, surowy styl skandynawski. 

FLISAT to nowa seria małych mebli i schowków, zaprojektowanych, aby rosnąć razem z dziećmi od 3 do 12 roku życia. Wykonana w całości z sosny, trwałego drewna, które pięknie się starzeje, seria FLISAT nawiązuje do szwedzkich korzeni IKEA. Meblom nadano współczesny wygląd za pomocą kolorystycznych akcentów, a dzięki nowym technikom produkcji meble są wytrzymałe i rosną razem z dzieckiem. Biurko dziecięce można odchylić i ustawić w trzech różnych wysokościach. Kiedy dziecko przestanie się już bawić domkiem dla lalek, można go wykorzystać jako półkę ścienną do wyeksponowania ulubionych skarbów. Wiele z produktów FLISAT, np. stolik i biurko, ma prowadnice na pojemniki do przechowywania TROFAST, dzięki czemu łatwiej posprzątać w pokoju po skończonej zabawie.

Drewniana kolekcja mebli dla dzieci Drewniana kolekcja mebli dla dzieci ph132674_i Drewniana kolekcja mebli dla dzieci ph132816_i ph133026_i ph133027_i ph133028_i ph133029_i ph133030_i ph133032_i ph133033_i ph133059_i Drewniana kolekcja mebli dla dzieci

KOLEKCJA WYKONANA W CAŁOŚCI Z SOSNY, KTÓRA EMANUJE DUCHEM SKANDYNAWII SERIA MEBLI DZIECIĘCYCH FLISAT TO PRODUKTY NA LATA.

Zapisz się na newsletter

MINT MAGazyn online to lifestylowy serwis dla mam. To portal o pozytywnym macierzyństwie i szczęśliwym dzieciństwie. Zajrzyj do nas po codzienną dawkę inspiracji. Poczuj miętę do MINT!

Copyright MINT Project design SHABLON

Pin It on Pinterest

Udostępnij ten artykuł!

Podoba Ci się ten post? Podziel się z nim ze znajomymi i rodziną, udostępniając w wybranym medium.