Charlize Mystery, czyli Karolina Gliniecka, najpopularniejsza blogerka modowa w Polsce.

23 listopada ukazała się jej pierwsza książka  „Nie mam się w co ubrać’’, czyli poradnik dla każdej kobiety, by zawsze wiedziała, jak dobrze wyglądać.

W jednym z wydań naszego magazynu, wtedy jeszcze zwanego Mammazine, rozmawialiśmy z Charlize Mystery, aby sprawdzić jak mieć swój styl i czego poszukiwać w modzie. Jednym słowem jak się ubierać, żeby czuć się dobrze w swoim ciele.

MINT MAG: Do kogo kierujesz swoją książkę?

CHARLIZE MYSTERY: Moją książkę kieruję do wszystkich kobiet poszukujących swojego stylu, które mają problem z opanowaniem swojej szafy, a chcą bardziej świadomie korzystać z rzeczy w niej dostępnych. Moje czytelniczki znajdą w niej porady, ciekawostki i historię mody oraz gotowe zestawy, które będą mogły wykorzystać na różne okazje.

MINT MAG: Czy osoby, które nie znają się na modzie, poradzą sobie z interpretacją twojej książki?
CHARLIZE MYSTERY: Tak, to pewne! Książka jest bardzo przejrzysta. Treść jest podparta dużymi zdjęciami, więc nawet totalny laik odnajdzie się w niej bez problemu. Książka jest napisana bardzo osobiście, w pierwszej osobie, dlatego mam nadzieję, że czytając ją, moje czytelniczki poczują się jakby były ze mną na kawie.

MINT MAG: Który element twojej książki poleciłabyś mamom?
CHARLIZE MYSTERY: Całą książkę! Mamy to nie jest żadna podkategoria kobiet i w żadnym wypadku nie powinny być traktowane inaczej niż kobiety bez dzieci. Wkurzam się niesamowicie widząc mamy, które myślą, że jak mają małe dziecko, to już nie muszą o siebie dbać i fajnie się ubierać. Wręcz przeciwnie, powinny pokazywać jeszcze bardziej niż przed ciążą, że są sexy.

MINT MAG: Co w swej garderobie powinny mieć aktywne mamy?
CHARLIZE MYSTERY: Zdecydowanie wolałabym powiedzieć, czego nie powinny mieć, bo cała reszta jest dla nich. Mamy powinny zrezygnować z powyciąganych dresów, za dużych, workowatych ubrań. Nie jestem w stanie zrozumieć, czemu kobiety po ciąży tracą swój styl? Czemu rezygnują ze spódnic, dopasowanych sukienek, spodni rurek? Przecież mając małe dziecko powinny wyglądać schludnie i apetycznie dla swoich partnerów, ale też dla siebie. Nie wierzę, że czują się super w dresie.

A Ty, jak tworzysz swój styl, żeby czuć się dobrze, komfortowo i pewna siebie?

Zapisz się na newsletter

MINT MAGazyn online to lifestylowy serwis dla mam. To portal o pozytywnym macierzyństwie i szczęśliwym dzieciństwie. Zajrzyj do nas po codzienną dawkę inspiracji. Poczuj miętę do MINT!

Copyright MINT Project design SHABLON

Pin It on Pinterest

Udostępnij ten artykuł!

Podoba Ci się ten post? Podziel się z nim ze znajomymi i rodziną, udostępniając w wybranym medium.