CHARLIZE 1

Charlize Mystery, czyli Karolina Gliniecka, najpopularniejsza blogerka modowa w Polsce.

23 listopada ukazała się jej pierwsza książka  „Nie mam się w co ubrać’’.

Poradnik dla każdej kobiety, by zawsze wiedziała, jak dobrze wyglądać.

1.Do kogo kierujesz swoją książkę?
Moją książkę kieruję do wszystkich kobiet poszukujących swojego stylu, które mają problem z opanowaniem swojej szafy, a chcą bardziej świadomie korzystać z rzeczy w niej dostępnych. Moje czytelniczki znajdą w niej porady, ciekawostki i historię mody oraz gotowe zestawy, które będą mogły wykorzystać na różne okazje.

2. Czy osoby, które nie znają się na modzie, poradzą sobie z interpretacją twojej książki?
Tak, to pewne! Książka jest bardzo przejrzysta. Treść jest podparta dużymi zdjęciami, więc nawet totalny laik odnajdzie się w niej bez problemu. Książka jest napisana bardzo osobiście, w pierwszej osobie, dlatego mam nadzieję, że czytając ją, moje czytelniczki poczują się jakby były ze mną na kawie.

3. Który element twojej książki poleciłabyś mamom?
Całą książkę! Mamy to nie jest żadna podkategoria kobiet i w żadnym wypadku nie powinny być traktowane inaczej niż kobiety bez dzieci. Wkurzam się niesamowicie widząc mamy, które myślą, że jak mają małe dziecko, to już nie muszą o siebie dbać i fajnie się ubierać. Wręcz przeciwnie, powinny pokazywać jeszcze bardziej niż przed ciążą, że są sexy.

4. Co w swej garderobie powinny mieć aktywne mamy?
Zdecydowanie wolałabym powiedzieć, czego nie powinny mieć, bo cała reszta jest dla nich. Mamy powinny zrezygnować z powyciąganych dresów, za dużych, workowatych ubrań. Nie jestem w stanie zrozumieć, czemu kobiety po ciąży tracą swój styl? Czemu rezygnują ze spódnic, dopasowanych sukienek, spodni rurek? Przecież mając małe dziecko powinny wyglądać schludnie i apetycznie dla swoich partnerów, ale też dla siebie. Nie wierzę, że czują się super w dresie.

CHARLIZE 2

Zapisz się na newsletter

MINT MAGazyn online to lifestylowy serwis dla mam. To portal o pozytywnym macierzyństwie i szczęśliwym dzieciństwie. Zajrzyj do nas po codzienną dawkę inspiracji. Poczuj miętę do MINT!

Copyright MINT Project design SHABLON

Pin It on Pinterest

Udostępnij ten artykuł!

Podoba Ci się ten post? Podziel się z nim ze znajomymi i rodziną, udostępniając w wybranym medium.