Bajka Masza i Niedźwiedź na scenie

Masza i Niedźciwedź to jedna z popularniejszych bajek, za którą szaleją maluchy. Masz ochotę spotkać tą małą bohaterkę na żywo? Już wkrótce będzie to możliwe!

Sprawdź jakie miasta odwiedzi bajka Masza i Niedźwiedź w ciekawym widowisku teatralnym.

bajka o Maszy i Niedźwiedziu na scenie

SKLEP

bajka o Maszy i Niedźwiedziu widowisko świetny prezent na święta
Kraków, Lublin, Warszawa, Katowice, Szczecin, Toruń, Olsztyn, Zielona Góra, Zabrze, Poznań, Gdynia, Wrocław, Łódź

25 LISTOPAD – 8 GRUDNIA

Bajka o Maszy i Niedźwiedziu w zupełnie nowej formie. Tym razem bohaterów popularnej bajki ujrzeć będzie można na scenie w wielu miastach Polski. To prawdopodobnie najbardziej oczekiwana premiera tego sezonu! Masza i Niedźwiedź to ulubieni bohaterowie bajek dzieci, ale i rodzice będą mieli z widowiska wiele radości.

Co obiecują twórcy? Niezwykłą scenografię, niebanalny występ taneczny, dużo cyrkowych sztuczek i piękną muzykę. Te wszystkie elementy pozwolą Wam przenieść się do krainy niesfornej Maszy i jej wiernego towarzysza przygód – Niedźwiedzia.

Fabuła  przedstawienia zabierze Was w iście świąteczne klimaty. Oto Masza i przyjaciel Niedźwiedź zaczynają przygotowania do Bożego Narodzenia. Bohaterowie nie byliby sobą, gdyby nie przytrafiły im się liczne przygody.

Co tym razem zakłóci spokój świątecznego czasu? Nie będziemy zdradzać wiele, abyście mieli większą frajdę ze spektaklu, bo widzimy się na nim, prawda?

Ta ciepła, niezwykle ekscytująca opowieść spodoba się dzieciom w każdym wieku, jesteśmy o tym przekonane. Jeśli bajka o dziewczynce i jej misiu przypadła Wam do gustu, nie będziecie zawiedzeni widowiskiem. 

Po zakończeniu spektaklu, w holu czekać będą na najmłodszych dodatkowe atrakcje: rodzinne rozgrywki, zabawy i ciekawostki związane z bohaterami bajki. Niech to będzie wyjątkowy czas relaksu i zabawy dla całej rodziny. Świetny prezent na święta dla dzieci.

Czas trwania spektaklu: 1h50 minut

podobne artykuły

magazyn dla mamy

Zapisz się na newsletter

MINT MAGazyn online to lifestylowy serwis dla mam. To portal o pozytywnym macierzyństwie i szczęśliwym dzieciństwie. Zajrzyj do nas po codzienną dawkę inspiracji. Poczuj miętę do MINT!

Copyright MINT Project design SHABLON

Pin It on Pinterest

Udostępnij ten artykuł!

Podoba Ci się ten post? Podziel się z nim ze znajomymi i rodziną, udostępniając w wybranym medium.