Podróż za jeden uścisk z Rodzinką Treflików

,,Podróż za jeden uścisk” to wzruszająca opowieść ze znanymi Ci dobrze bohaterami Rodzinką Treflików. Przygotowałam dla Ciebie recencje książki – sprawdź czy Twoje dziecko ją pokocha.

podróż za jeden uśmiech

SKLEP

Tytuł: ,,Podróż za jeden uścisk”

Seria: Rodzina Treflików

Wydawnictwo Trefl Books

Wiek: 3+

Cena: 39,99 zł

Z Rodziną Treflików przyjaźnimy się nie od dziś, ale razem z Zoe jednogłośnie stwierdziłyśmy, że to nasz faworyt. Dlaczego? Bo to książka do wieczornego czytania i snucia opowieści. Do zamknięcia oczu i wyobrażenia sobie przygód Treflinki i Treflika. Ale też do wzięcia kartki i kredek, aby namalować to, co przychodzi na myśl po przeczytaniu książki.

Zastanawiasz dlaczego właśnie ta książka tak nas zainteresowała? Już tłumaczę!

podróż za jeden uścisk
podróż za jeden uścisk

Dla kogo jest książka ,,Podróż za jeden uścisk”

Książka ,,Podróż za jeden uścisk” to książka dla wszystkich dzieci, które uwielbiają ciekawe przygody. No i Trefliki ma się rozumieć. Jednak na kartkach książki skrywają się nie tylko ciekawe perypetie rodzeństwa Treflika i Treflinki. W przygodach znajdziesz nie tylko wartka akcję, suspens, ale przesłanie. Tak to książka, w której dzieci poznają to, co w życiu najważniejsze.

Jeśli zatem chcesz, aby Twoje dziecko przypomniało sobie życiowe wartości, albo chcesz skierować jego uwagę na prawdy życiowe – sięgnij po tą książkę i koniecznie dodaj ją do biblioteczki małego czytelnika.

podróż za jeden uścisk
podróż za jeden uścisk

O czym jest nowość w Rodzince Trelfików?

To pierwsza tego typu książka w Rodzince Treflików. W ,,Podróży za jeden uśmiech” Treflinka i Trefl ruszają w poszukiwaniu swojego zaginionego dziadka. Nie planowali wyruszać w podróż, ale przyświeca im szczytny cel – odnaleźć ukochanego dziadziusia. 

Los ich nie oszczędzi, przemierzać będą knieje, lasy, i chociaż nie raz zgubią drogę, misja odnalezienia bliskiej osoby jest silniejsza. Silniejsza nawet niż pogoda, którą napotkają po drodze. Czy to deszcz, czy to wiatr – maszerują ramię w ramię Treflik i Treflinka. 

Dlaczego to robią? Bo nie wyobrażają sobie życia bez dziadka. To on wnosi w ich życie magię, miłość, a życie bez niego, nie byłoby już takie samo. Są zatem gotowi poświęcić wiele, aby mieć go znów blisko siebie.

Zapisz się na MINTowy newsletter i odbierz PREZENT - Pomysły na kreatywne zabawy na CAŁY MIESIĄC!

Dołącz do naszej społeczności i poczuj miętę do MINT! Nasz newsletter to gwarancja dobrych treści! Odbierz w prezencie 30 kreatywnych pomysłów na zabawy z dzieckiem, bo to nowa jakość czasu z dzieckiem.

Czego ,,Podróż za jeden uścisk” uczy dzieci?

Książki są po to, żeby mile spędzić czas. Ale mają jeszcze jedno przesłanie, które dla mnie osobiście jest bardzo ważne. Nie tylko pozwalają marzyć i tworzyć swój świat, ale też dają nową perspektywę i poszerzają horyzonty. ,,Podróż za jeden uścisk” daje nam coś jeszcze. To opowieść o tym, jak Treflik i Treflinka w poszukiwaniu dziadka, po drodze poznają to, co w życiu najważniejsze.

W tej książce jest jak w życiu. Drogi nie zawsze są kręte i usłane różami. Bywa ciężko, bywa wyboiście, ale mając u boku bliskich, na których można zawsze liczyć, życie jest łatwiejsze.

podróż za jeden uścisk

Jeśli szukasz dla swojego dziecka mądrych ksiązek z przesłaniem, koniecznie sięgnij po ,,Podróż za jeden uścisk” – KLIKNIJ TU, ABY KUPIĆ KSIĄŻKĘ.

podróż za jeden uścisk
podróż za jeden uścisk

Artykuł powstał przy współpracy z Wydawnictwem Trefl.

podobne artykuły

magazyn dla mamy

Zapisz się na newsletter

MINT MAGazyn online to lifestylowy serwis dla mam. To portal o pozytywnym macierzyństwie i szczęśliwym dzieciństwie. Zajrzyj do nas po codzienną dawkę inspiracji. Poczuj miętę do MINT!

Copyright MINT Project design SHABLON

Pin It on Pinterest

Udostępnij ten artykuł!

Podoba Ci się ten post? Podziel się z nim ze znajomymi i rodziną, udostępniając w wybranym medium.