[vc_row][vc_column][vc_column_text]

Wszyscy znamy to uczucie, gdy dzieci błyskawicznie „wyrastają” z kupionych im rzeczy. Jeszcze kilka dni wcześniej nie wyobrażaliśmy sobie życia bez ulubionych zabawek czy akcesoriów maluszka, a dziś bardzo drogie nieraz przedmioty nadają się już tylko do piwnicy.

***

Trzeba przyznać, że czasem bywa to frustrujące, choć radość z obserwowania rozwijającej się pociechy to najpiękniejsze uczucie w życiu. Nie zmienia to jednak faktu, że wychowanie dziecka jest ogromnym logistycznym wyzwaniem – warto więc wybierać produkty, które wystarczą rosnącemu jak na drożdżach maluszkowi na możliwie długi czas.

Bujaczek dla dzieckaW poszukiwaniu idealnego rozwiązania zwróć uwagę na produkty, które „rosną” wraz z dzieckiem. Ta zasada przyświecała m.in. przy projektowaniu bujaczka Lionelo Niles. Obok podstawowej funkcji, Niles służy również jako wygodne krzesełko do karmienia. Dzięki temu ten bujaczek będzie użyteczny od pierwszych dni życia maluszka przez kilka lat, najpierw kołysząc go do snu, później będąc miejscem nauki samodzielnego jedzenia.

W obydwu tych rolach Niles sprawdza się doskonale. Dzieci mają różną budowę i lubią różne ułożenie, dlatego kluczowe jest odpowiednie dopasowanie bujaczka do użytkownika. Pozwala on na regulację wysokości, oparcia oraz tacki, co sprawia, że maluszkowi będzie w nim wygodnie i komfortowo. Bezpieczeństwo zapewniają 5-punktowe pasy, które dzięki odpowiedniemu materiałowi nie powodują otarć delikatnej skóry pociechy. 8 prędkości bujania zadowoli zarówno dzieci lubiące spokojne, delikatne drgania, jak i te wolące zasypiać przy nieco bardziej dynamicznych ruchach. Technologia mikrokomputera sprawia, że Niles potrafi sam dopasować prędkość bujania do wagi dziecka tak, by osiągnąć pełnię komfortu i bezpieczeństwa. Pałąk z dwiema miękkimi, przyjaznymi zabawkami zaciekawi pociechę i zapewni rozwijającą rozrywkę.

12 wbudowanych melodii i dodatkowe uspokajające dźwięki przyrody pomogą maluszkowi spokojnie zasnąć. Bujaczek został wyposażony również w odtwarzacz MP3 z portem USB, dzięki czemu dziecko może słuchać także swoich ulubionych utworów lub edukacyjnych audiobooków. W kontrolowaniu bujaczka pomoże prosta w obsłudze aplikacja na smartfony, za pomocą której rodzic może zdalnie zmienić ustawienia urządzenia. Niles oferuje również funkcję automatycznego wyłączania po 8, 15 lub 30 minutach.

Wszystko w jednym urządzeniu? Przekonaj się sama!

Bujaczek dla dzieckaBujaczek dla dziecka


Lionelo / Bujaczek Niles[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

Zapisz się na newsletter

MINT MAGazyn online to lifestylowy serwis dla mam. To portal o pozytywnym macierzyństwie i szczęśliwym dzieciństwie. Zajrzyj do nas po codzienną dawkę inspiracji. Poczuj miętę do MINT!

Copyright MINT Project design SHABLON

Pin It on Pinterest

Udostępnij ten artykuł!

Podoba Ci się ten post? Podziel się z nim ze znajomymi i rodziną, udostępniając w wybranym medium.