Nowa, wakacyjna odsłona marki BUNNY THE STAR to przede wszystkim lekkie, zwiewne sukienki i tuniki o oversizowym kroju i rozbielonej palecie barw, przepełnione falbanami, koronkami  oraz nieco etnicznymi haftowaniami.

***

Wszystkie wykonane z najwyższej jakości tkanin – 100% bawełna lub w połączeniu z lnem, które szczególnie w okresie wakacyjnym zapewnią komfort i wygodę.

Propozycje BUNNY THE STAR to idealna opcja zarówno podczas wakacyjnej podróży, jak i upalnych dni spędzanych w mieście. Z kolei na wieczorne „coctail party” marka prezentuje odsłonę „lady in red” oraz „lady in black”, które dodadzą elegancji i szyku wakacyjnej swobodzie.

Natomiast drobne ozdoby jak np. kryształki Svarowskiego, wplecione w niemal każdy element letniej garderoby BUNNY THE STAR, niczym pamiątki z podróży będą stanowiły dopełnienie każdej stylizacji…

A Tobie jeszcze na długo będą kojarzyć się z letnią beztroską, morską przygodą i słońcem. 

kolekcja Bunny the Starkolekcja Bunny the Star


Mat.pras.

Zapisz się na newsletter

MINT MAGazyn online to lifestylowy serwis dla mam. To portal o pozytywnym macierzyństwie i szczęśliwym dzieciństwie. Zajrzyj do nas po codzienną dawkę inspiracji. Poczuj miętę do MINT!

Copyright MINT Project design SHABLON

Pin It on Pinterest

Udostępnij ten artykuł!

Podoba Ci się ten post? Podziel się z nim ze znajomymi i rodziną, udostępniając w wybranym medium.