Nowa, wakacyjna odsłona marki BUNNY THE STAR to przede wszystkim lekkie, zwiewne sukienki i tuniki o oversizowym kroju i rozbielonej palecie barw, przepełnione falbanami, koronkami  oraz nieco etnicznymi haftowaniami.

***

Wszystkie wykonane z najwyższej jakości tkanin – 100% bawełna lub w połączeniu z lnem, które szczególnie w okresie wakacyjnym zapewnią komfort i wygodę.

Propozycje BUNNY THE STAR to idealna opcja zarówno podczas wakacyjnej podróży, jak i upalnych dni spędzanych w mieście. Z kolei na wieczorne „coctail party” marka prezentuje odsłonę „lady in red” oraz „lady in black”, które dodadzą elegancji i szyku wakacyjnej swobodzie.

Natomiast drobne ozdoby jak np. kryształki Svarowskiego, wplecione w niemal każdy element letniej garderoby BUNNY THE STAR, niczym pamiątki z podróży będą stanowiły dopełnienie każdej stylizacji…

A Tobie jeszcze na długo będą kojarzyć się z letnią beztroską, morską przygodą i słońcem. 

kolekcja Bunny the Starkolekcja Bunny the Star


Mat.pras.

Zapisz się na newsletter

gazeta dla mam

No.14 MINT | świąteczne wydanie już jest!

Magazyn MINT to poradnik dla mam o charakterze lifestylowym. MINT to nie tylko portal, który codziennie dostarcza porcji inspiracji dla mamy i dziecka. To także drukowany kwartalnik stworzony dla chwili relaksu. Poczuj miętę do MINT.

Copyright MINT Project design SHABLON

Pin It on Pinterest

Udostępnij ten artykuł!

Podoba Ci się ten post? Podziel się z nim ze znajomymi i rodziną, udostępniając w wybranym medium.