Modarri, łączą ze sobą piękno i elegancję, stworzone do niesamowitej jazdy, projektowania i budowania, uczą i rozwijają umiejętności dziecka. Modarri powstały z miłości do samochodów i zabawek, zachwycają urodą, funkcjonalnością i wytrzymałością.

Modarri to zupełnie nowa koncepcja zabawy:

  • Samochód Modarri składa się z dwunastu wysokiej jakości części – w tym bieżnikowane opony, resorowane przednie i tylne zawieszenie, podwozie, fotel, maska samochodu. Śruby są zamocowane specjalnymi podkładkami zabezpieczającymi przed ich zgubieniem. Opakowanie zawiera dodatkowo śrubokręt i trzy pachołki drogowe.

MODARRI SAMOCHÓD

  • Samochodziki można wciąż na nowo projektować, zmieniać wygląd i kolorystykę, skręcać części załączonym śrubokrętem, a potem eksperymentować z możliwościami nowego samochodu. Bawiąc się dziecko uczy się inżynierii i mechaniki.

rozlozony samochod Modarri

  • Każde autko można złożyć na co najmniej 5 różnych sposobów, a wymieniając części z innymi zestawami Modarri można uzyskać nawet 3 miliony kombinacji.

MODARRI SAMOCHÓD

  • Modarri powstały z miłości do samochodów dlatego zachwycają urodą, funkcjonalnością i wytrzymałością.

MODARRI SAMOCHÓD

  • Jeżdżą gładko, reagując na ruch ręki ponieważ posiadają współbieżny układ sterowniczy i amortyzowane zawieszenie.

MODARRI SAMOCHÓD

Samochody Modarri dostępne są w 6 różnych modelach:

MODARRI SAMOCHÓD

  • Wyścigowy samochód Modarri T1 inspirowany jest włoskimi super-samochodami.
  • Terenowy samochód Modarri X1 (Dirt Car, Camo) nawiązuje do samochodów zaprojektowanych do ekstremalnej jazdy po wszystkich rodzajach terenu. Model X1 dostępny jest w dwóch wersjach kolorystycznych.
  • Uliczny samochód Modarri S1 (Street Car, Beach Car) jest elegancki i pełen klasy. Model S1 dostępny jest w dwóch wersjach kolorystycznych.
  • Samochód Modarri S1 DIY: Zaprojektuj swój samochód (DIY – Do It Yourself – zrób to sam) to sportowy samochód uliczny Modarri S1, którego części zostały specjalnie przygotowane do samodzielnego pomalowania i ozdobienia.

Zapisz się na newsletter

MINT MAGazyn online to lifestylowy serwis dla mam. To portal o pozytywnym macierzyństwie i szczęśliwym dzieciństwie. Zajrzyj do nas po codzienną dawkę inspiracji. Poczuj miętę do MINT!

Copyright MINT Project design SHABLON

Pin It on Pinterest

Udostępnij ten artykuł!

Podoba Ci się ten post? Podziel się z nim ze znajomymi i rodziną, udostępniając w wybranym medium.