Kartki na Walentynki, czemu nie? To już jutro – święto zakochanych. Jesteśmy przekonane, że wiele z Was celebruje miłość każdego dnia roku, a nie tylko w ten jeden wyjątkowy. Mimo wszystko 14 luty to naszym zdaniem jeszcze jedna doskonała okazja, aby powiedzieć głośno lub skrycie, że się kocha. Miło jest dostawać, a jeszcze cudowniej dawać. Wystarczy tak niewiele, żeby sprawić radość bliskiej osobie.

KARTKI WALENTYNKOWE / DIY

Własnoręcznie wykonana kartka znaczy wiele i jeszcze więcej mówi. Po prostu mała rzecz, a cieszy. Liczy się pomysł, a wykonanie może być miłą odskocznią od codzienności. Nie masz artystycznej duszy? Mamy dla Ciebie kilka podpowiedzi. Pomysły kreatywne, proste w wykonaniu. Mogą być dla Ciebie tylko inspiracją, a może właśnie taki projekt kartki walentynkowej najbardziej przypadnie Ci do gustu. Nie czekaj, siadaj, działań i twórz. Zaproś dzieci do zabawy, niech i one uszczęśliwią tych, którzy są im bliscy. To świetna nauka i pokazanie, że można dać coś od siebie, że cieszyć mogą małe rzeczy, że nie trzeba gór przenosić. Niech będzie to okazja do rozmowy i kolejny pomysł na wspólne popołudnie i czas.

Mammazine_Walentynki_2 Mammazine_Walentynki_3 Mammazine_Walentynki_4 Mammazine_Walentynki_5 Mammazine_Walentynki_6 Mammazine_Walentynki_71 // 2 // 3 // 4 // 5 // 6 //

7 // 8 // 9 // 10 // 11 // 12

Zapisz się na newsletter

MINT MAGazyn online to lifestylowy serwis dla mam. To portal o pozytywnym macierzyństwie i szczęśliwym dzieciństwie. Zajrzyj do nas po codzienną dawkę inspiracji. Poczuj miętę do MINT!

Copyright MINT Project design SHABLON

Pin It on Pinterest

Udostępnij ten artykuł!

Podoba Ci się ten post? Podziel się z nim ze znajomymi i rodziną, udostępniając w wybranym medium.