Kartki na Walentynki, czemu nie? To już jutro – święto zakochanych. Jesteśmy przekonane, że wiele z Was celebruje miłość każdego dnia roku, a nie tylko w ten jeden wyjątkowy. Mimo wszystko 14 luty to naszym zdaniem jeszcze jedna doskonała okazja, aby powiedzieć głośno lub skrycie, że się kocha. Miło jest dostawać, a jeszcze cudowniej dawać. Wystarczy tak niewiele, żeby sprawić radość bliskiej osobie.

KARTKI WALENTYNKOWE / DIY

Własnoręcznie wykonana kartka znaczy wiele i jeszcze więcej mówi. Po prostu mała rzecz, a cieszy. Liczy się pomysł, a wykonanie może być miłą odskocznią od codzienności. Nie masz artystycznej duszy? Mamy dla Ciebie kilka podpowiedzi. Pomysły kreatywne, proste w wykonaniu. Mogą być dla Ciebie tylko inspiracją, a może właśnie taki projekt kartki walentynkowej najbardziej przypadnie Ci do gustu. Nie czekaj, siadaj, działań i twórz. Zaproś dzieci do zabawy, niech i one uszczęśliwią tych, którzy są im bliscy. To świetna nauka i pokazanie, że można dać coś od siebie, że cieszyć mogą małe rzeczy, że nie trzeba gór przenosić. Niech będzie to okazja do rozmowy i kolejny pomysł na wspólne popołudnie i czas.

Mammazine_Walentynki_2 Mammazine_Walentynki_3 Mammazine_Walentynki_4 Mammazine_Walentynki_5 Mammazine_Walentynki_6 Mammazine_Walentynki_71 // 2 // 3 // 4 // 5 // 6 //

7 // 8 // 9 // 10 // 11 // 12

Zapisz się na newsletter

No.13 Mint | gazeta online dla mamy już jest!

Magazyn MINT to poradnik dla mam o charakterze lifestylowym. MINT to nie tylko portal, który codziennie dostarcza porcji inspiracji dla mamy i dziecka. To także drukowany kwartalnik stworzony dla chwili relaksu. Poczuj miętę do MINT.

Copyright MINT Project design SHABLON

Pin It on Pinterest

Udostępnij ten artykuł!

Podoba Ci się ten post? Podziel się z nim ze znajomymi i rodziną, udostępniając w wybranym medium.