Katarzyna Gubała i jej nowa książka ,,Wege dzieci”

Katarzyna Gubała napisała nową książkę.  Jeśli jesteś wege i szukasz prostych przepisów dla dzieci – ,,Wege dziecko” jest właśnie dla Ciebie.  W książce znajdziesz aż 104 proste przepisy na smaczne dania wege. Sprawdź, dlaczego warto ją mieć.

Katarzyna Gubała

SKLEP

Katarzyna Gubała umie zaskoczyć i zachęcić do wspólnego gotowania. Książka ,,Wege Dzieci” Katarzyny Gubała już 5 maja trafi do księgarni. Może stać się inspiracją na wege przepisy dla dziecka, ale także pomysłem na pierwsze kroku w kuchni dla młodego kucharza. Ta książka to nie tylko przepisy, ale także pomysł na spędzenie z dzieckiem czasu: zdrowo i kreatywnie.

,,Wege dziecko” będzie przede wszystkim świetnym impulsem do pokochania kuchni roślinnej. Bo prawda jest taka, że to bardzo prosta kuchnia, która dostarcza wielu walorów smakowych. Wystarczy poznać kilka sekretów i gotowanie będzie prostsze. Jeśli jesteś mamą alergika, a może niejadka lub amatora wege dań, ta książka jest właśnie dla Ciebie. Katarzyna Gubała ma dla Ciebie ponad sto przepisów, które nigdy się nie nudzą. Wymyślanie dań to także mój odwieczny problem, dzięki ,,Wege dziecko” mogę mieć o jedno zmartwienie dziennie mniej.

Katarzyna Gubała

Co jeszcze znajdziesz w książce Katarzyny Gubała ,,Wege dziecko?

Przede wszystkim garść informacji, dzięki którym wege gotowanie stanie się prostsze i przyjemniejsze. Koniec z zastanawianiem się czym zastąpić mięso, jajko czy mleko krowie.

Co więcej, nauczysz się komponować talerz dziecka w taki sposób, aby nie zabrakło składników ożywczych w ilości dostosowanej do wieku dziecka.

Znajdziesz w niej pomysły na drugie śniadanie dla dziecka. Idealne do domu, a także do szkoły.

Dodatkowo w książce odkryjesz prawdziwe smaki warzyw i nauczysz się komponować je w taki sposób, aby zastąpiły posiłki z mięsem, jajkami czy nabiałem.

Od Katarzyny Gubała nauczysz się także czym zastępować słodycze i fast foody, po które łatwo sięgamy z braku pomysłu.

I najważniejsze będziesz miała jeszcze jedną okazję więcej do wspólnego gotowania. Większość przepisów z książki Katarzyny Gubała ugotujesz z dziećmi. A sporo z przepisów z ,,Wega dziecko” wykona już nawet kilkulatek. To jak, przyjmujesz wyzwanie?

Zapisz się na MINTowy newsletter i odbierz PREZENT - Pomysły na kreatywne zabawy na CAŁY MIESIĄC!

Dołącz do naszej społeczności i poczuj miętę do MINT! Nasz newsletter to gwarancja dobrych treści! Odbierz w prezencie 30 kreatywnych pomysłów na zabawy z dzieckiem, bo to nowa jakość czasu z dzieckiem.

Każda mama martwi się o zdrową i zbalansowaną dietę dziecka. Często zastanawiamy się czy to, co im dajemy zaspakaja potrzeby organizmu. Dzięki Katarzynie Gubale marzenie o zdrowym jedzeniu dziecka może się spełnić. I nawet jeśli dzisiaj jeszcze nie jesteś w 100% wege, śmiało sięgaj po tą książkę. Jest to bowiem prosta i szybka kuchnia, a najważniejsze to pozwolić dziecku odkrywać ją razem z Tobą.

Nie oszukujmy się, pomysły na dania bez mięsa, bez glutenu, bez laktozy, bez białego cukru i bez jajek kończą się szybciej, niż trwa bunt dwulatka! Na co dzień szkolę szefów kuchni i wiem, że brak mięsa, masła czy jajek w potrawach może sprawić, że nawet najlepszy kucharz załamie ręce. Kochane mamy alergików, babcie mające wnuczków wege i wy, drogie dzieci – ta książka jest dla Was. Oddaję w Wasze ręce 104 przepisy na śniadania, dania do szkoły, obiady, podwieczorki i kolacje. To pełny pakiet zbilansowanych dań, które testowałam na setkach dzieci podczas warsztatów kulinarnych. Ich zadowolone buzie i pełne brzuchy pozwalają mi sądzić, że taka kuchnia jest super.
                                                                                                                                                                              
Katarzyna Gubała

Katarzyna Gubała
Katarzyna Gubała
Katarzyna Gubała

Książka ,,Wege dziecko” Katarzyny Gubała ukaże się nakładem Wydawnictwa Septem.

Katarzyna Gubała – to coach zdrowia, jest amabsadorką wege kuchni. Współpracuje ze znakomitymi kucharzami i dietetykami na świecie. W swojej karierze aż 100 restauracji miało szansę na jej wsparcie i pomoc w zakresie kuchni wege. Szefom kuchni pomaga układać roślinne menu. W wege biznesie doradza jak tworzyć roślinne linie technologiczne. Małym firmom pomaga tworzyć wege diety. Jest promotorką zdrowego stylu życia, jest Redaktor Naczelną magazynu ,,Ekostyle”. Jest zakręcona na punkcie zdrowego jedzenia oraz ekologii. Katarzyna Gubała to także nauczycielka jogi, medytacji i uważności. Uwielbia gotować.

Artykuł powstał przy współpracy z Wydawnictwem Helion.

podobne artykuły

magazyn dla mam

Zapisz się na newsletter

MINT MAGazyn online to lifestylowy serwis dla mam. To portal o pozytywnym macierzyństwie i szczęśliwym dzieciństwie. Zajrzyj do nas po codzienną dawkę inspiracji. Poczuj miętę do MINT!

Copyright MINT Project design SHABLON

Pin It on Pinterest

Udostępnij ten artykuł!

Podoba Ci się ten post? Podziel się z nim ze znajomymi i rodziną, udostępniając w wybranym medium.