Kids on the Moon nie przestaje zaskakiwać. Tym razem zaprasza nas do tańca w blasku księżyca. Rozmyte barwy, denim i falbany to kwintesencja nowości na sezon wiosna/lato 2017 w kolekcji KOTM.

Wiosna/lato 2017 w wydaniu Kids on the moon zaprowadzi nas wprost do księżyca i z powrotem. Inspiracją do najnowszej kolekcji był sam księżyc rzucający światło na krainę nocnych snów. Tańczący księżyc budzi i zachęca do wspólnego tańca i podróży aż do gwiazd. Delikatny blask księżyca sprawia, że wszystko traci swój kształt, rozmywają się kolory. Poświata księżyca czasem jest widoczna, a czasem niknie w otchłani nieba. Gdy księżycowy taniec dobiegnie końca, ostatnie tchnienie nocy pozostaje na miękkiej tkaninie, widoczne jest w świetlistym denimie czy delikatnym materiale koszulki. Intrygujące tekstury nowej kolekcji KOTM opływają kształty i dopasowują się do sylwetki. Przesadzone falbany na rękawach na myśl przywodzą skrzydła ćmy, która budzi się do życia właśnie nocą.

Kolekcja stworzona przy pełni księżyca, aż się prosi o nocne przechadzki czy nieformalne spotkanie z UFO. Marka jak zawsze niezwykle umiejętnie łączy ponadczasowy krój, dziecięcą fantazję i subtelność z perspektywy dorosłego. Bystre oczy dostrzegą bowiem elementy zaczerpnięte z kultury, filmu, muzyki czy też literatury. Kids on the moon głęboko wierzy w idę „czym skorupka za młodu nasiąknie …” Zachęca poprzez kolekcje do zabawy modą i wzrastanie wśród dobrego designu.

Kids on the moon nie stoi w miejscu, uważnie obserwuje, miesza style i zachęca do zabawy modą. Każdego sezonu pokazuje nam świat dzieci z zupełnie nowej perspektywy. Marka stawia na jakoś nie używając półśrodków. Dobry materiał, niebanalny wzór, i kolor. Delikatnie sprany, ale ciągle jasny i przykuwający wzrok – gwieździsty.

 

Mat.pras.

Zapisz się na newsletter

MINT MAGazyn online to lifestylowy serwis dla mam. To portal o pozytywnym macierzyństwie i szczęśliwym dzieciństwie. Zajrzyj do nas po codzienną dawkę inspiracji. Poczuj miętę do MINT!

Copyright MINT Project design SHABLON

Pin It on Pinterest

Udostępnij ten artykuł!

Podoba Ci się ten post? Podziel się z nim ze znajomymi i rodziną, udostępniając w wybranym medium.