Kids on the Moon nie przestaje zaskakiwać. Tym razem zaprasza nas do tańca w blasku księżyca. Rozmyte barwy, denim i falbany to kwintesencja nowości na sezon wiosna/lato 2017 w kolekcji KOTM.

Wiosna/lato 2017 w wydaniu Kids on the moon zaprowadzi nas wprost do księżyca i z powrotem. Inspiracją do najnowszej kolekcji był sam księżyc rzucający światło na krainę nocnych snów. Tańczący księżyc budzi i zachęca do wspólnego tańca i podróży aż do gwiazd. Delikatny blask księżyca sprawia, że wszystko traci swój kształt, rozmywają się kolory. Poświata księżyca czasem jest widoczna, a czasem niknie w otchłani nieba. Gdy księżycowy taniec dobiegnie końca, ostatnie tchnienie nocy pozostaje na miękkiej tkaninie, widoczne jest w świetlistym denimie czy delikatnym materiale koszulki. Intrygujące tekstury nowej kolekcji KOTM opływają kształty i dopasowują się do sylwetki. Przesadzone falbany na rękawach na myśl przywodzą skrzydła ćmy, która budzi się do życia właśnie nocą.

Kolekcja stworzona przy pełni księżyca, aż się prosi o nocne przechadzki czy nieformalne spotkanie z UFO. Marka jak zawsze niezwykle umiejętnie łączy ponadczasowy krój, dziecięcą fantazję i subtelność z perspektywy dorosłego. Bystre oczy dostrzegą bowiem elementy zaczerpnięte z kultury, filmu, muzyki czy też literatury. Kids on the moon głęboko wierzy w idę „czym skorupka za młodu nasiąknie …” Zachęca poprzez kolekcje do zabawy modą i wzrastanie wśród dobrego designu.

Kids on the moon nie stoi w miejscu, uważnie obserwuje, miesza style i zachęca do zabawy modą. Każdego sezonu pokazuje nam świat dzieci z zupełnie nowej perspektywy. Marka stawia na jakoś nie używając półśrodków. Dobry materiał, niebanalny wzór, i kolor. Delikatnie sprany, ale ciągle jasny i przykuwający wzrok – gwieździsty.

 

Mat.pras.

Zapisz się na newsletter

No.13 Mint | gazeta online dla mamy już jest!

Magazyn MINT to poradnik dla mam o charakterze lifestylowym. MINT to nie tylko portal, który codziennie dostarcza porcji inspiracji dla mamy i dziecka. To także drukowany kwartalnik stworzony dla chwili relaksu. Poczuj miętę do MINT.

Copyright MINT Project design SHABLON

Pin It on Pinterest

Udostępnij ten artykuł!

Podoba Ci się ten post? Podziel się z nim ze znajomymi i rodziną, udostępniając w wybranym medium.