W tym sezonie chyba wszystkie mamy oszalały na punkcie najbardziej stylowych nakryć głowy – turbanów Looks by Luks. Noszą je mamy i ich córki w całej Polsce, co można zaobserwować na profilu instagramowym marki. Chwalą je za oryginalny styl, niezwykłą praktyczność, a także za ideologię przyświecającą marce.

***

Turbany dla dzieci Looks by Luks dostępne są w dziesiątkach różnych wzorów i kolorów, z materiałów o zróżnicowanej grubości, dopasowanych do każdej pory roku, również z koronek na specjalne okazje, z lycry do pływania, a także w wersjach Premium: z bawełny ekologicznej z najwyższym certyfikatem GOTS, czy etycznie pozyskiwanej najwyższej jakości wełny Merino sprowadzanej z Nowej Zelandii. Szeroki wachlarz oferowanych turbanów może przyprawić o prawdziwy turbanowy zawrót głowy.

Najnowsza kolekcja turbanów na lato obfituje w kolory i kwieciste wzory: palmy, liście, paprocie, kwiaty, kaktusy, a nawet… tukany! Bezpośrednią inspiracją dla najnowszej kolekcji marki była słoneczna wyspa Ibiza, która oprócz imprezowej renomy potrafi także zachwycić swoją bogatą fauną i florą.

Marka Looks by Luks została założona przez Sylwię, mamę dwójki dzieci, która sama uwielbia nosić wiązane turbany, a brakowało jej na rynku polskim nakryć głowy dla małych dziewczynek, które są jednocześnie szykowne, a zarazem nie cisną główki i nie są co chwila ściągane przez dziecko przy każdej okazji.

Turbany Looks by Luks szyte są ręcznie w Polsce, a 10% przychodu wspiera fundację Niebieski Motyl, która pomaga kobietom walczącym z rakiem jajników.

Turban dla dzieci Fire CoralTurban dla dzieci Flower PowerTurban dla dzieci Eivissa BlossomTurban dla dzieci Vintage Lace


Mat. pras.

Zapisz się na newsletter

gazeta dla mam

No.14 MINT | świąteczne wydanie już jest!

Magazyn MINT to poradnik dla mam o charakterze lifestylowym. MINT to nie tylko portal, który codziennie dostarcza porcji inspiracji dla mamy i dziecka. To także drukowany kwartalnik stworzony dla chwili relaksu. Poczuj miętę do MINT.

Copyright MINT Project design SHABLON

Pin It on Pinterest

Udostępnij ten artykuł!

Podoba Ci się ten post? Podziel się z nim ze znajomymi i rodziną, udostępniając w wybranym medium.