W tym sezonie chyba wszystkie mamy oszalały na punkcie najbardziej stylowych nakryć głowy – turbanów Looks by Luks. Noszą je mamy i ich córki w całej Polsce, co można zaobserwować na profilu instagramowym marki. Chwalą je za oryginalny styl, niezwykłą praktyczność, a także za ideologię przyświecającą marce.

***

Turbany dla dzieci Looks by Luks dostępne są w dziesiątkach różnych wzorów i kolorów, z materiałów o zróżnicowanej grubości, dopasowanych do każdej pory roku, również z koronek na specjalne okazje, z lycry do pływania, a także w wersjach Premium: z bawełny ekologicznej z najwyższym certyfikatem GOTS, czy etycznie pozyskiwanej najwyższej jakości wełny Merino sprowadzanej z Nowej Zelandii. Szeroki wachlarz oferowanych turbanów może przyprawić o prawdziwy turbanowy zawrót głowy.

Najnowsza kolekcja turbanów na lato obfituje w kolory i kwieciste wzory: palmy, liście, paprocie, kwiaty, kaktusy, a nawet… tukany! Bezpośrednią inspiracją dla najnowszej kolekcji marki była słoneczna wyspa Ibiza, która oprócz imprezowej renomy potrafi także zachwycić swoją bogatą fauną i florą.

Marka Looks by Luks została założona przez Sylwię, mamę dwójki dzieci, która sama uwielbia nosić wiązane turbany, a brakowało jej na rynku polskim nakryć głowy dla małych dziewczynek, które są jednocześnie szykowne, a zarazem nie cisną główki i nie są co chwila ściągane przez dziecko przy każdej okazji.

Turbany Looks by Luks szyte są ręcznie w Polsce, a 10% przychodu wspiera fundację Niebieski Motyl, która pomaga kobietom walczącym z rakiem jajników.

Turban dla dzieci Fire CoralTurban dla dzieci Flower PowerTurban dla dzieci Eivissa BlossomTurban dla dzieci Vintage Lace


Mat. pras.

Zapisz się na newsletter

MINT MAGazyn online to lifestylowy serwis dla mam. To portal o pozytywnym macierzyństwie i szczęśliwym dzieciństwie. Zajrzyj do nas po codzienną dawkę inspiracji. Poczuj miętę do MINT!

Copyright MINT Project design SHABLON

Pin It on Pinterest

Udostępnij ten artykuł!

Podoba Ci się ten post? Podziel się z nim ze znajomymi i rodziną, udostępniając w wybranym medium.