BELMAM – zapraszamy Was do świata Izabeli, zwanej Belmamą. To świat, który wypełnia wrzawa dzieci i narzędzi do produkcji jej projektów z drewna i drutu. Mimo tego Belmama prowadzi zorganizowany dom i wiedzie harmonijne, twórcze życie. Zapytaliśmy, jak to robi.

 

7 ZŁOTYCH RAD NA DOBRĄ ORGANIZACJĘ WEDŁUG BELMAM

 

#1 KAŻDA RZECZ W DOMU MA SWOJE MIEJSCE. Taki stan najłatwiej jest utrzymać, kiedy wprowadzimy do wnętrza meble i dodatki, które umożliwiają podział przedmiotów z uwagi na zastosowanie czy wielkość. Można to osiągnąć wykorzystując koszyki z drutu, które ustawimy na półce lub bezpośrednio zawiesimy na ścianie.

#2 POCZUCIE SPÓJNOŚCI I HARMONII WE WNĘTRZU to trudna sztuka. Gwarantuje je powtarzalność wzorów i materiałów. Motyw domków kochają dzieci i dorośli, dlaczego go nie multiplikować?

#3 PRASĘ, KSIĄŻKI, NOTESY, które chcemy mieć aktualnie pod ręką możemy poukładać w organizerze – nie znikną nam z oczu i do tego stworzą indywidualną galerię zainteresowań czytelnicznych naszej rodziny.

#4 KREATYWNOŚĆ TO PODSTAWOWA WARTOŚĆ MARKI BELMAM, którą ale też mojego codziennego, prywatnego życia. Dlatego ta idea jest obecna nie tylko w tym, jak działa marka, ale też w naszych produktach.

Przykładem są organizery z drutu Jimi lub Mimi, które po pierwsze pozwalają zorganizować przedmioty np. nad biurkiem dziecka, po drugie – posłużą jako tablica (mood board), na której można rozwiesić zdjęcia, notatki, plan zajęć, listy TO DO – służące do odrobienia konkretnej pracy domowej lub opracowania jakiegoś interesującego dziecka pomysłu.

 

#5 BIAŁY ORGANIZER Z DRUTU to świetny pomysł, gdy zależy nam na efekcie dekoracji „ducha”. Kiedy zawiesimy go na białej ścianie, będzie właściwie niewidocznym tłem dla tego, co na nim przypniemy. To idealne rozwiązanie dla fana minimalizmu, który poszukuje sprytnych metod organizacji.

aranz 5 belmam

#6 MEBLE WYKONANE Z NATURALNYCH MATERIAŁÓW SĄ PONADCZASOWE I MOŻNA JE ARANŻOWAĆ NA WIELE SPOSOBÓW. Jeśli zdecydujemy się na małe, mobilne formy, to będziemy mogli je dowolnie ustawiać i wykorzystywać w różnych aranżacjach – zarówno tych dedykowanych dzieciom, młodzieży.

#7 MIKSUJ I ŁĄCZ – TAK RODZI SIĘ KREATYWNOŚĆ. To hasło przewodni marki Belmam, ponieważ nieustannie szukamy ciekawych aranżacji, nie boimy się zmian. Projektujemy meble i dodatki z drewna i metalu, które się idealnie uzupełnią. Są lekkie, mobilne i tworzą wiele ciekawych aranżacji.

Organizacja otaczającej przestrzeni to właściwie ciągła zmiana, bo nasz dom żyje naszym życiem i dlatego wyposażenie musi sprzyjać tym nieuniknionym metamorfozom.

Marie Kondo, autorka bestsellerowej książki „Tokimeki. Magia sprzątania w praktyce”, napisała:

MARATON SPRZĄTANIA WYGRYWAJĄ CI, KTÓRZY POTRAFIĄ SIĘ NIM CIESZYĆ

To rada, pod którą podpisuję się w 100% i dodam od siebie, że organizacja i dobór elementów wyposażenia wnętrz polegają dokładnie na tym samym, na radości!

Zapisz się na newsletter

MINT MAGazyn online to lifestylowy serwis dla mam. To portal o pozytywnym macierzyństwie i szczęśliwym dzieciństwie. Zajrzyj do nas po codzienną dawkę inspiracji. Poczuj miętę do MINT!

Copyright MINT Project design SHABLON

Pin It on Pinterest

Udostępnij ten artykuł!

Podoba Ci się ten post? Podziel się z nim ze znajomymi i rodziną, udostępniając w wybranym medium.