Gerda – polecane książki dla 4 latka

Opowieść o wielorybach Gerdzie i Larsie. Przeczytaj i miło spędź czas!

książki dla 4 latka

CIEKAWE KSIĄŻKI DLA 4 LATKA

 

Są takie książki dla dzieci, które po prostu trzeba przeczytać, a frajdę ze wspólnego czasu mają nie tylko dzieci. Wśród książek dla 4 latka nie możemy pominąć nowości ,,Gerda. Opowieść o morzu i odwadze”.

Mamy nadzieję, że pamiętacie zagubioną Gerdę, który pływał po oceanach w poszukiwaniu rodziców i brata Larsa? Jeśli tęskniliście za wielorybką i jej przygodami, mamy dobrą wiadomość, Adrián Macho stworzył kolejne historie małych bohaterów.

książki dla 4 latka

NOWE PRZYGODY GERDY I LARDA

Połączone po długim rozstaniu rodzeństwo szuka swojego miejsca na ziemi. Wspominając utraconych rodziców towarzyszy im kołysanka, którą często śpiewała ich mama. Jednak pamięć lubi płatać figle, wspomnienia się zacierają, wieloryby nie potrafią przypomnieć sobie słów ostatnich zwrotek kołysanki. To tajemnica, którą małe wieloryby postanawiają odkryć. I właśnie dlatego książki dla 4 latka są tak ciekawe. Pojawia się zagadka, którą wspólnie z bohaterami mamy rozwiązać i czekać z rumieńcami na twarzy na rozwój wydarzeń.

książki dla 4 latka

WYPRAWA W NIEZNANE

By odkryć tajemnicę Gerda i Lars wypływają na nieznane wody. Odkrywają nowe podmorskie stworzenia, poznają nowych przyjaciół i docierają do tego co nieodkryte przez nich wcześniej. I nawet w chwilach zwątpienia czy lęku, potrafią odnaleźć światełko, które dać im może nadzieję i wiarę, że nowo poznane zwierzęta nie są takie straszne. Wszystko zależy od podejścia do tego, co nas w życiu spotyka. Ciekawość świata pozwala zawierać nowe znajomości, a przygody budują siłę i osobowość. Zupełnie jak w prawdziwym życiu.

Ale czy na końcu swojej przygody Gerda i Lars odszukają zagubione wersy kołysanki? Czy uda im się znaleźć swoje miejsce na Ziemi. Tego zdradzić już wam nie mogę, ale zapraszamy serdecznie do lektury, gdyż na kartach książki dla 4 latka znajdziecie odpowiedź i zakończenie przygody dwóch wielorybów.

książki dla 4 latka

HISTORIA GERDY

Jeśli nie czytaliście pierwszej części książki przygód Gerdy, nie przejmujcie się. Bez tej wiedzy bez trudu śledzić będziecie z zapartym tchem podróże wielorybów. My zżyliśmy się bardzo z bohaterami. Wracamy często do ilustracji autora. Lubimy ich barwy i miękką linię, która wprowadza spokój i wyciszenie. To jedna z tych książek dla 4 latka, która jest wielokrotnie czytana na dobranoc. Wierzymy też, że Adrian Macho jeszcze nas zaskoczy kolejną opowieścią płynącą prosto z serii.

Polecamy ci też gorąco piękną książkę o przyjaźni ,,Jestem przy Tobie”, aby poznać ją z bliska KLIKNIJ TU.

książki dla 4 latka
książki dla 4 latka

Artykuł powstał przy współpracy z Wydawnictwem Zielona Sowa.

podobne artykuły

magazyn dla mamy

SKLEP

Zapisz się na newsletter

MINT MAGazyn online to lifestylowy serwis dla mam. To portal o pozytywnym macierzyństwie i szczęśliwym dzieciństwie. Zajrzyj do nas po codzienną dawkę inspiracji. Poczuj miętę do MINT!

Copyright MINT Project design SHABLON

Pin It on Pinterest

Udostępnij ten artykuł!

Podoba Ci się ten post? Podziel się z nim ze znajomymi i rodziną, udostępniając w wybranym medium.