MINT MAGAZYN DLA MAM / Oto przed Wami jedyny, wyjątkowy, zimowy numer magazynu MINT, który inspirowany był KOBIECĄ SIŁĄ.

Zapachniało nam miętą, choć to przecież środek zimy! Siła wyobraźni, drogie Panie! Nasze myśli wybiegły już na spotkanie wiosny, a w głowach kiełkują pomysły!

Jeden z nich był na tyle przewrotny, że stał się początkiem naszej małej rewolucji. Stara nazwa „Mammazine” wymagała metamorfozy – trochę jak kobieta, która siada w fotelu fryzjerskim i radośnie wydaje komendę: „na krótko”.

MINT – krótsza nazwa, więcej możliwości i początek długiej przyjaźni

MINT – to nowy odcień macierzyństwa

MINT – synonim dobrej treści

Na zmiany trzeba siły! Odwagi, by wyjść z cienia lęków, kompleksów; śmiałości – by zrzucić z siebie ciężki kożuch, który nas grzeje, ale nie pozwala swobodnie iść do przodu. Czasem niewielka zmiana, ot, choćby wpisanie sobie w grafik wizyty u kosmetyczki – może przynieść radość i motywuje do dalszych działań.

W czwartym numerze naszego magazynu chciałybyśmy porozmawiać właśnie o sile…

Bogna, Gosia i Magda


Przedstawiamy 10 powodów, dla których musisz kupić MINT NR 4!

MINT Magazyn dla Mam / NR 4

1. Jeszcze 20 lat mało który dwunastolatek posiadał własny telefon. Zamiast Wikipedii królowała Encyklopedia, a gry komputerowe pozostawały często w sferze marzeń. Dzisiaj otacza nasz Pokolenie Always On. Gosia Matysek sprawdziła czy 72h detoksu od mediów są możliwe nie tylko do wyobrażenia, ale i do przeżycia.

2. Natalia Krej wprowadzi Was w świat sztuki widziany oczami 5-latka. Przeczytaj o tym, jak sztukę wysoką wprowadzić do świata dziecka, dlaczego warto to robić i co na tym zyskujemy jako rodzice / Dziecko w sztuce.

3. Skąd brać siłę do codziennych wyzwań, problemów, spraw, które przynosi nam macierzyństwo? Bycie matką w ogóle nie jest łatwe. Bycie SILNĄ MATKĄ bywa bardzo trudne. Karolina Rybus-Przeniosło, coach, mama, daje wskazówki jak stać się silną matką.

4. I żyły długo i szczęśliwie, bo…kiedy Bóg drzwi zamyka….to otwiera okno…Trzy silne kobiety, trzy historie, trzy różne zakończenia, które napisało samo życie. Czy zawsze na końcu musi być Happy End?

5. MINT z wizytą u…Ewy Choduń, mamy, żony, programistki, gdzie przy herbacie koniecznie miętowej rozmawiamy o budowaniu swojego miejsca na ziemi. Mieszkanie jasne i przestronne wręcz zachwyca i aż chciałoby się w nim zamieszkać. Nie bez powodu Ewa podbija Instagram.

6. Kobiety, do dzieła! Płeć piękna umysł ścisły. Kobiety stanowią zaledwie 25% naukowców i inżynierów. Sylwia Krawczyk sprawdza dlaczego nadal żywe jest stereotypowe postrzeganie kobiet jako humanistek, a mężczyzn jako predysponowanych do nauk ścisłych oraz jak lepiej wykorzystać potencjał kobiet.

7. Podaruj dziecko siłę, czyli jak wychować silnie emocjonalne dziecko i nie zwariować? Uwierz, to da się zrobić!

8. Bądź silną kobietą i poznaj sztukę odpuszczania. Zamknij oczy i powiedz szczerze, czy naprawdę chcesz stanąć do konkursu o miano Kobiety Roku? Magdalena Droń udowodni Ci, że jesteś fajna i nie musisz być idealna!

9. W literackiej fabryce snów nowi plakietkę „specjalistka od szczęśliwych zakończeń„, lekko i zgrabnie pisze książki o kobietach i dla kobiet. Kilkaset czytelniczek ociera przy lekturze na przemian łzy wzruszenia i rozbawienia, choć Magdalena Witkiewicz nie boi się pisać również o sprawach trudnych. Przeczytaj rozmowę z tą fascynującą kobietą!

10. Poczuj miętę! Justyna Wojczyńska zabierze cię w podróż po odcieniach mięty, w sam raz na karnawałowe przyjęcia i kulinarne przyjemności.

Zimowe wydanie magazynu MINT kupisz w salonach sieci Empik jak również na naszej stronie w zakładce SKLEP. Magazyn dostępny jest w wersji papierowej jak również mobilnej.

Rozpocznij rok z MINT! KUP MAGAZYN TU I PODARUJ SOBIE CHWILĘ PRZYJEMNOŚCI!

Zapisz się na newsletter

MINT MAGazyn online to lifestylowy serwis dla mam. To portal o pozytywnym macierzyństwie i szczęśliwym dzieciństwie. Zajrzyj do nas po codzienną dawkę inspiracji. Poczuj miętę do MINT!

Copyright MINT Project design SHABLON

Pin It on Pinterest

Udostępnij ten artykuł!

Podoba Ci się ten post? Podziel się z nim ze znajomymi i rodziną, udostępniając w wybranym medium.