Las i niebo. Obrazy miłych chwil zaczerpnięte z pamięci. Słńce, grające świerszcze, zapach opalonej skóry, ogniska, późnego lata. Oddech. Przestrzeń. Wzrok utkwiony w koronie drzew. Drzemka w hamaku w ich cieniu, błękit nieba i zieleń liści. Nieskończona paleta odcieni inna w zależności od pory dnia, światła, przejrzystości powietrza i miejsca. Z bliska, z daleka, z okna, z samochodu. A w każdym lesie inna historia, inne drzewo, liście. Ścieżka do czyjegoś domu, a może w głąb lasu. Pozwól zaprosić się do świata, w którym rysunek snuje swoją opowieść.

KOLEKCJA KWIATY POLNE

Kwiaty polne. Delikatne i ulotne. Zaraz po zerwaniu więdną i chyba właśnie to wzrusza mnie w nich najbardziej. Nieskończona łąka do rysowania. LAS I NIEBO wybrało dla Was swoje ulubione. Niech te cudne kolory i kształty cieszą oczy przez cały rok. Wy też macie związane z nimi wspomnienia?

KOLEKCJA PTAKI

Bywają tak kolorowe jak te z dalekich krain. Każdy z osobna i wszystkie razem ptaki są ciekawym wzorem, który oprócz tego, że zdobi – uczy,  jak piękne ptaki mamy dookoła nas, w Polsce. A Ty, czy znasz je wszystkie? Wyjdź z dzieckiem na spacer, może któregoś spotkacie. Posłuchajcie razem, jak śpiewa, a wieczorem przed snem poopowiadajcie sobie o nich.  Rysunkowa opowieść o ptakach pozwala przyjrzeć się im z bliska, zobaczyć każde piórko. Kolorowych snów!

Mat.pras.

Zapisz się na newsletter

MINT MAGazyn online to lifestylowy serwis dla mam. To portal o pozytywnym macierzyństwie i szczęśliwym dzieciństwie. Zajrzyj do nas po codzienną dawkę inspiracji. Poczuj miętę do MINT!

Copyright MINT Project design SHABLON

Pin It on Pinterest

Udostępnij ten artykuł!

Podoba Ci się ten post? Podziel się z nim ze znajomymi i rodziną, udostępniając w wybranym medium.