Fotoksiążka na zdjęciowe podsumowanie roku 2019

Koniec roku to doskonały moment na podsumowanie mijających dwunastu miesięcy. Świetnym sposobem na to jest zgromadzenie najpiękniejszych chwil na zdjęciach. Mogą do tego posłużyć wysokiej jakości odbitki, fotoksiążki lub fotokalendarze. Będzie to wspaniały sposób na utrwalenie wspomnień i docenienie tego, co w 2019 roku było najważniejsze.

fotoksiążka

SKLEP

Fotoksiążki – nośnik najpiękniejszych wspomnień

Przełom roku to czas zarówno czas podsumowywania mijającego okresu, jak i planowania nowych zadań. Aby z pełną mocą wejść w nowy rok, warto zgromadzić najpiękniejsze wspomnienia z 2019 roku, by móc docenić, co pięknego przyniósł. Zgromadź najważniejsze zdjęcia i zaplanuj ich utrwalenie na papierze. Mogą przyjąć postać fotoksiążki, tradycyjnego albumu z odbitkami, galerii na ścianie czy fotokalendarza, który będzie Ci towarzyszył przez kolejne dwanaście miesięcy.

fotoksiążka

Fotografie potrafią uwieczniać najbardziej ulotne chwile

Fotografie potrafią uwieczniać najbardziej ulotne chwile i sprawiać, że będą mogły Ci towarzyszyć, gdy tylko tego zapragniesz. Może wydawać Ci się, że 2019 rok nie przyniósł niczego szczególnie istotnego, ale zawsze znajdą się takie momenty, które na trwałe zapisują się w pamięci. Może nawet o nich nie pamiętasz, gdyż podczas wykonywania zdjęć, wydawały się to całkiem trywialne, prozaiczne czy powszednie chwile. Jednakże po czasie, może okazać się, że w ich „normalność” tkwi ogromny potencjał, energia i piękno.

Sięgnij więc nawet po najprostsze, najbardziej powszednie momenty i spróbuj zgromadzić je w albumie. Zaplanuj sobie wywołanie określonej liczby zdjęć. Może to być nawet bardzo duża liczba obrazów, gdyż foto książka może mieć nawet do 178 stron. Jeżeli obawiasz się, że nie masz za dużo ciekawych zdjęć z 2019 roku, to spróbuj spojrzeć na te, które posiadasz, w nowy sposób. A jeśli z kolei odczuwasz problem, że kadrów jest zbyt dużo, to spróbuj wyselekcjonować najważniejsze chwile. W obu przypadkach taki proces pomoże docenić to, co najważniejsze.

Zapisz się na MINTowy newsletter i odbierz PREZENT - Pomysły na kreatywne zabawy na CAŁY MIESIĄC!

Dołącz do naszej społeczności i poczuj miętę do MINT! Nasz newsletter to gwarancja dobrych treści! Odbierz w prezencie 30 kreatywnych pomysłów na zabawy z dzieckiem, bo to nowa jakość czasu z dzieckiem.

Fotoksiążka i wydruki zdjęć – najlepszy sposób na podsumowanie roku

W fotoksiążce możesz zgromadzić ulubione zdjęcia i wzbogacić je ciekawymi clipartami, ramkami, efektami czy tłami. Dzięki temu nadasz swoim zdjęciom unikalną formę. Możesz bawić się różnymi formatami, tak aby dostosować charakter foto książki do minionego roku. Niezależnie czy był to szalony rok spędzony w podróży, czy raczej spokojny, poświęcony zaciszu domowemu, to z łatwością wykonasz fotoksiążkę, która najpełniej opowie jego historię.

fotoksiążka

Jeśli wolisz tradycyjne albumy, to bez problemu zgromadzisz ulubione kadry w formie odbitek. Wykorzystaj wysokiej jakości papier, aby Twoje zdjęcia były zaprezentowane w doskonałej formie. Odbitki zamówisz nie ruszając się z kanapy, stąd możesz po prostu rozsiąść się wygodnie z kubkiem gorącej herbaty lub kawy i powspominać. Wybór zdjęć do wydrukowania będzie wspaniała okazją, aby jeszcze raz przeżyć minione dwanaście miesięcy.

Wspomnienia utrwalone na fotoplakatach i fotoobrazach

Możesz wybrać tylko kilka szczególnie istotnych zdjęć i wydrukować je w formie fotoplakatów i fotoobrazów. Taka galeria na ścianie ozdoby wnętrze, nada mu niepowtarzalny charakter i pozwoli cieszyć się wspomnieniami przez cały czas. W niektórych przypadkach wybór tych najważniejszych zdjęć z danego roku nie będzie specjalnie trudny. Dotyczy to sytuacji, gdy w ciągu minionych dwunastu miesięcy w Twojej rodzinie miały miejsce przełomowe wydarzenia, takie jak np. ślub, narodziny dziecka czy lecie.

fotoksiążka

Jeżeli jednak w tym roku nie działo się nic szczególnie przełomowego, to i tak z pewnością znajdziesz kilka zdjęć, które mają dla Ciebie wyjątkowe znaczenie. Możesz złożyć z nich kolaż, który pięknie będzie prezentował się na ścianie. Postaw także na zdjęcia w formie foto listwy. Innym sposobem na bardzo ciekawe wyeksponowanie kilku ujęć jest stworzenie fotograficznej girlandy. Wystarczy rozwiesić kawałek sznurka i przyczepić do niego wydrukowane zdjęcia. Świetnie nadadzą się do tego zdjęcia art czy retro. Możesz podczas ich zamawiania zastosować filtry, które dodatkowo nadadzą im niepowtarzalny charakter. 

fotoksiążka
fotoksiążka
fotoksiążka

podobne artykuły

magazyn dla mamy

Zapisz się na newsletter

MINT MAGazyn online to lifestylowy serwis dla mam. To portal o pozytywnym macierzyństwie i szczęśliwym dzieciństwie. Zajrzyj do nas po codzienną dawkę inspiracji. Poczuj miętę do MINT!

Copyright MINT Project design SHABLON

Pin It on Pinterest

Udostępnij ten artykuł!

Podoba Ci się ten post? Podziel się z nim ze znajomymi i rodziną, udostępniając w wybranym medium.