Proste i stylowe, tak można powiedzieć o krzesełku do karmienia Koen marki Lionelo.

Koen zwraca naszą uwagę swoim skandynawskim designem i delikatną formą, która wpisze się w każde rodzinne wnętrze.

***

Tym razem testowałyśmy krzesełko, które wpisuje się w nurt hygge. Trudno się oprzeć jego prostej formie i stylowi. Zaskakuje nas jego piórkowa waga, a serca podbija kompaktowością. Sprawdźmy jak krzesełko przeszło nasze wnikliwe testy.

# WYGLĄD

Koen to wysokie krzesełko, które ma nowoczesną formę opartą o stonowany, skandynawski design. Drewniane nogi dodadzą stylu waszej kuchni, a i w salonie prezentować się będzie pięknie. Wiemy, że nie designem karmimy dziecko, ale wierzymy, że to czym się otaczamy mówi o nas wiele. Nie da się ukryć, że lubimy otaczać się przedmiotami z charakterem. Zatem i krzesełko do karmienia musi mieć to coś.

# FUNKCJONALNOŚĆ

Krzesełko rośnie wraz z dzieckiem, ma bowiem regulację 2-poziomową, co więcej podnóżek można z łatwością odczepić, co pozwala krzesełku do karmienia przemienić się w tradycyjne krzesełko dla starszaczków.

Koen w formie krzesełka do karmienia dostosowany jest do dzieci do wagi 15 kilogramów i do 40 kilogramów, gdy przyjmie funkcję krzesła dla dzieci.

Fotelik łatwo można myć, nie ma wielu zakamarków, a tkanina z której jest wykonany (LikeaSkin), pozwala dokładnie go wyczyścimy po uczcie malucha.

Testowane przez MINT krzesełko do karmienia ma także uchwyt do przenoszenia oraz antypoślizgowe nakładki idealne zarówno do kuchni jak i do salonu.

Lubimy za dużą tacę, na której zmieści się i butelka i talerzyk czy miseczka. Znajdzie się przy tym wszystkim miejsce i na małą zabawkę, do zajęcia dziecka.

Wybierając Koen marki Lionelo musicie być świadomi, że krzesełka nie da się złożyć, żeby zajmowało w kuchni mniej miejsca, jednak gabarytowo Koen jest filigranowy, zatem nie powinnaś obawiać się zabrania zbytniej części przestrzeni.

# BEZPIECZEŃSTWO

5-stopniowe pasy pozwalają maluszkowi siedzieć bezpiecznie, a i starsze dziecko ciekawe świata zatrzymają przez chwilę w miejscu na czas posiłku.

Podsumowując krzesełko Koen marki Lionelo pozytywnie i miło nas zaskoczyło. Nie da się pominąć porównania jakości do ceny. Przy stosunkowo niewielkim koszcie, mamy funkcjonalne krzesełko do karmienia w nowoczesnym designie, które nadaje się do niewielkiego mieszkania. Lekkie, kompaktowe dokładnie takie, jakie potrzebne dla siedzącego już dziecka. Być może nie oferuje funkcji leżaczka, być może nie ma bajerów, ale nie stanowi to problemu gdy poszukujemy po prostu krzesełka do karmienia o stylowym designie z wyżej półki.

krzesełko do karmienia Koen marki Lionelokrzesełko do karmienia Koen marki Lionelokrzesełko do karmienia Koen marki Lionelokrzesełko do karmienia Koen marki Lionelo
krzesełko do karmienia Koen marki LioneloCena: 249 zł

Testowały: Bogna i Zoe


Zdjęcia: Milena Mądrzak

Dziękujemy marce Silk&Milk za sukienkę do sesji dla mamy.

Zapisz się na newsletter

MINT MAGazyn online to lifestylowy serwis dla mam. To portal o pozytywnym macierzyństwie i szczęśliwym dzieciństwie. Zajrzyj do nas po codzienną dawkę inspiracji. Poczuj miętę do MINT!

Copyright MINT Project design SHABLON

Pin It on Pinterest

Udostępnij ten artykuł!

Podoba Ci się ten post? Podziel się z nim ze znajomymi i rodziną, udostępniając w wybranym medium.