To już 25 LAT jak Metro jedzie przez świat. Ileż to gwiazd wyjechało nim z ukrycia, ileż to talentów rozbłysnęło w jego światłach, ileż milionów widzów śmiało się i płakało podczas tysięcy jego przystanków! Dołącz do nich! Wyrusz w kolejną podróż w METREM!

Musical „METRO” jest jednym z najbardziej znanych polskich musicali. Niesamowite przeżycia zarówno muzyczne, jak i wizualne są dla widza czymś zupełnie nowym. Wyreżyserowany przez Janusza Józefowicza, musical, do którego muzykę napisał Janusz Stokłosa, przenosi w krainę, gdzie padają mury i otwierają się granice. „METRO” pokazuje obraz młodych ludzi, którzy wierzą w marzenia i chcą marzyć. Przepełniony szaleństwem, miłością i niezwykłymi emocjami, zabiera widza w krainę, gdzie fikcja miesza się z rzeczywistością. Akcja widowiska wykracza daleko poza scenę, a bacznie oglądająca widownia ma wrażenie, jakby stała się częścią tej niesamowitej, muzycznej historii. METRO” stało się światowym, musicalowym fenomenem. To właśnie dzięki niemu odkryto takie gwiazdy jak Edytę Górniak, Katarzynę Groniec, Roberta Janowskiego, czy Katarzynę Skrzynecką. Kult musicalu można dostrzec na całym świecie, a charyzmę aktorów i energię ich gry doceniają krytycy na wszystkich kontynentach.

Grany niezmiennie od 1991 roku musical, w przyszłym roku „METRO” obchodzi właśnie swój jubileusz. Z tej właśnie okazji odbywa się jubileuszowa trasa Musical Metro – 25lat!

Pierwsze jubileuszowe spektakle odbędą się:
-6 lutego 2016 roku w ERGO ARENA Gdańsk/Sopot
-20 lutego 2016 roku w HALA ARENA Poznań
-19 sierpnia 2016 roku HALA ŁUCZNICZKA Bydgoszcz

O kolejnych spektaklach będziemy sukcesywnie informować

Dołączajmy kolejne wagony do „METRA” i zatrzymujmy się na kolejnych stacjach tego najpopularniejszego, polskiego musicalu.

Libretto i teksty piosenek – AGATA i MARYNA MIKLASZEWSKIE
muzyka – JANUSZ STOKŁOSA
scenografia – JANUSZ SOSNOWSKI
dźwięk – JAROSŁAW REGULSKI, KRZYSZTOF JAROSZEWSKI
kostiumy – EWA KRAUZE i MAGDALENA MACIEJEWSKA
światło – MIECZYSŁAW KOZIOŁ
efekty laserowe – DANUTA BILIŃSKA

Scenariusz, choreografia i reżyseria – JANUSZ JÓZEFOWICZ
prapremiera – 30.01.1991r. w Teatrze Dramatycznym w Warszawie, premiera w teatrze MINSKOFF na Broadwayu /USA/ 16.04.1992r. do kwietnia 1998r. zagrano 950 przedstawień!

Strona wydarzenia : www.musical-metro.pl
profil FB: https://www.facebook.com/MusicalMetro
Bilety: www.musical-metro.pl, sieć Ticketpro, sieć Eventim, salony Media Markt, Saturn, Empik

Zapisz się na newsletter

MINT MAGazyn online to lifestylowy serwis dla mam. To portal o pozytywnym macierzyństwie i szczęśliwym dzieciństwie. Zajrzyj do nas po codzienną dawkę inspiracji. Poczuj miętę do MINT!

Copyright MINT Project design SHABLON

Pin It on Pinterest

Udostępnij ten artykuł!

Podoba Ci się ten post? Podziel się z nim ze znajomymi i rodziną, udostępniając w wybranym medium.