W życiu każdej mamy przychodzi taki moment, aby sprawić sobie przyjemność. Po, wspaniałym, ale ciężkim okresie oraz wielu trudach macierzyństwa, każda z Nas chce poczuć znów swoją kobiecość.

***

Biżuteria Zielińska Matylda – to warszawska marka, od mamy dla mam. Od kobiety dla kobiet. To przykład zaangażowania i działania w trakcie urlopu macierzyńskiego. To realizacja marzenia (matki 1,5 rocznego Ignasia), chęci tworzenia dla innych. Biżuteria jest subtelna, elegancka, bez alergenów, z samych naturalnych materiałów.

Obrączka dla mamyZłota obrączka, idealna dla mamy, która chciałaby jak najdłużej zachować w pamięci szczegóły narodzin swojego dziecka. Na pierścionku grawerowane są: imię dziecka, waga, wzrost i godzina w momencie narodzin. Wszystko zapisane na cieniutkiej obrączce, klasycznego kształtu, wykonanej ze złota próby 585. Każde zamówienie jest indywidualnie realizowane. Zatrzymaj ten moment jak najdłużej- moment, kiedy dałaś życie swojemu dziecku.


Mat.pras.

Zapisz się na newsletter

No.12 Mint dostępny online i w salonach Empik

Magazyn MINT to poradnik dla mam o charakterze lifestylowym. MINT to nie tylko portal, który codziennie dostarcza porcji inspiracji dla mamy i dziecka. To także drukowany kwartalnik stworzony dla chwili relaksu. Poczuj miętę do MINT.

Copyright MINT Project design SHABLON

Pin It on Pinterest

Udostępnij ten artykuł!

Podoba Ci się ten post? Podziel się z nim ze znajomymi i rodziną, udostępniając w wybranym medium.