W życiu każdej mamy przychodzi taki moment, aby sprawić sobie przyjemność. Po, wspaniałym, ale ciężkim okresie oraz wielu trudach macierzyństwa, każda z Nas chce poczuć znów swoją kobiecość.

***

Biżuteria Zielińska Matylda – to warszawska marka, od mamy dla mam. Od kobiety dla kobiet. To przykład zaangażowania i działania w trakcie urlopu macierzyńskiego. To realizacja marzenia (matki 1,5 rocznego Ignasia), chęci tworzenia dla innych. Biżuteria jest subtelna, elegancka, bez alergenów, z samych naturalnych materiałów.

Obrączka dla mamyZłota obrączka, idealna dla mamy, która chciałaby jak najdłużej zachować w pamięci szczegóły narodzin swojego dziecka. Na pierścionku grawerowane są: imię dziecka, waga, wzrost i godzina w momencie narodzin. Wszystko zapisane na cieniutkiej obrączce, klasycznego kształtu, wykonanej ze złota próby 585. Każde zamówienie jest indywidualnie realizowane. Zatrzymaj ten moment jak najdłużej- moment, kiedy dałaś życie swojemu dziecku.


Mat.pras.

Zapisz się na newsletter

MINT MAGazyn online to lifestylowy serwis dla mam. To portal o pozytywnym macierzyństwie i szczęśliwym dzieciństwie. Zajrzyj do nas po codzienną dawkę inspiracji. Poczuj miętę do MINT!

Copyright MINT Project design SHABLON

Pin It on Pinterest

Udostępnij ten artykuł!

Podoba Ci się ten post? Podziel się z nim ze znajomymi i rodziną, udostępniając w wybranym medium.