CISZA / TEMAT PRZEWODNI WYDANIA

MINT NR 8

***

Między ciszą a ciszą

Pierwsze miesiące w roku są zazwyczaj bardzo intensywne. Zapełniamy wtedy kalendarz spotkaniami, planami, postanowieniami. A my – na przekór wszystkiemu – w tym okresie przedwiośnia postawiłyśmy na wyciszenie się i wsłuchanie we własne ja. Po licznych redakcyjnych dyskusjach uznałyśmy, że to właśnie klucz do sukcesu na wszystkich płaszczyznach.

Trudno nam dziś odciąć się od licznych bodźców, które bombardują nas z każdej strony. To niestety sprawia, że cisza powoli staje się prawdziwym luksusem. I choć zaprzyjaźnienie się z nią nie przychodzi łatwo, to nie zapominajcie, że ćwiczenie czyni mistrza. Dlatego spróbujcie najpierw przez 5, potem 10 minut dziennie. Aż w końcu same stwierdzicie, że dobrze Wam z ciszą.

Cisza otwiera nowe drzwi, daje wyjątkowe możliwości i odsłania potencjał nieodkrytego. Nie zawsze musicie krzyczeć, żeby zostać usłyszane. Milczenie to nie oznaka przegranej czy poddania się, ale ogromnej odwagi i siły.

Zatem – moje Drogie Czytelniczki – niech ta wiosna upłynie pod znakiem ciszy.


A JEŚLI JESZCZE NIE JESTEŚ PRZEKONANA, CZY KUPIĆ MINT NR 8, ZOBACZ TEASER I POCZUJ MIĘTĘ DO MINT!

Zapisz się na newsletter

MINT MAGazyn online to lifestylowy serwis dla mam. To portal o pozytywnym macierzyństwie i szczęśliwym dzieciństwie. Zajrzyj do nas po codzienną dawkę inspiracji. Poczuj miętę do MINT!

Copyright MINT Project design SHABLON

Pin It on Pinterest

Udostępnij ten artykuł!

Podoba Ci się ten post? Podziel się z nim ze znajomymi i rodziną, udostępniając w wybranym medium.