CISZA / TEMAT PRZEWODNI WYDANIA

MINT NR 8

***

Między ciszą a ciszą

Pierwsze miesiące w roku są zazwyczaj bardzo intensywne. Zapełniamy wtedy kalendarz spotkaniami, planami, postanowieniami. A my – na przekór wszystkiemu – w tym okresie przedwiośnia postawiłyśmy na wyciszenie się i wsłuchanie we własne ja. Po licznych redakcyjnych dyskusjach uznałyśmy, że to właśnie klucz do sukcesu na wszystkich płaszczyznach.

Trudno nam dziś odciąć się od licznych bodźców, które bombardują nas z każdej strony. To niestety sprawia, że cisza powoli staje się prawdziwym luksusem. I choć zaprzyjaźnienie się z nią nie przychodzi łatwo, to nie zapominajcie, że ćwiczenie czyni mistrza. Dlatego spróbujcie najpierw przez 5, potem 10 minut dziennie. Aż w końcu same stwierdzicie, że dobrze Wam z ciszą.

Cisza otwiera nowe drzwi, daje wyjątkowe możliwości i odsłania potencjał nieodkrytego. Nie zawsze musicie krzyczeć, żeby zostać usłyszane. Milczenie to nie oznaka przegranej czy poddania się, ale ogromnej odwagi i siły.

Zatem – moje Drogie Czytelniczki – niech ta wiosna upłynie pod znakiem ciszy.


A JEŚLI JESZCZE NIE JESTEŚ PRZEKONANA, CZY KUPIĆ MINT NR 8, ZOBACZ TEASER I POCZUJ MIĘTĘ DO MINT!

Zapisz się na newsletter

No.12 Mint dostępny online i w salonach Empik

Magazyn MINT to poradnik dla mam o charakterze lifestylowym. MINT to nie tylko portal, który codziennie dostarcza porcji inspiracji dla mamy i dziecka. To także drukowany kwartalnik stworzony dla chwili relaksu. Poczuj miętę do MINT.

Copyright MINT Project design SHABLON

Pin It on Pinterest

Udostępnij ten artykuł!

Podoba Ci się ten post? Podziel się z nim ze znajomymi i rodziną, udostępniając w wybranym medium.