Sassy & Classy Bazaar już 22 sierpnia!

Sassy & Classy Bazaar to wydarzenie w sercu Gdańska, na którym nie może Cię zabraknąć. To koncept, który łączy niedzielny coctail party z premium private sale. Brzmi pięknie, prawda?

sassy classy bazaar

SKLEP

sassy classy bazaar

Sassy & Classy Bazaar

SASSY RESTAURANT & SHOW | GDAŃSK

22 SIERPNIA 2021,
GODZ. 16.30

Sassy & Classy Bazaar – wydarzenie łączące koncept niedzielnego cocktail party z premium private sale, które jest skierowane do najbardziej wymagających klientów. Sassy & Classy Bazaar to cykl eventów w samym sercu miasta Gdańsk – w Sassy Restaurant & Show, trzy piętrowym koncepcie: restauracja, cocktail bar i taras widokowy. Sassy zapewnia doznania kulinarne i artystyczne w każdy dzień tygodnia.

W niedzielę 22 sierpnia od godziny 16.30 w specjalnie zaaranżowanej przestrzeni wyselekcjonowane marki premium zaprezentują swoje kolekcje, produkty lub usługi z segmentów: art, fashion, beauty, design, technology i lifestyle. Do dyspozycji marek oddana zostanie przestrzeń na 7 i 8 piętrze.

Wartością dodaną wydarzenia będą spotkania z artystami oraz panele dyskusyjne prowadzone przez zaproszonych ekspertów: rozmowa o sztuce z Tomaszem Milanowskim – artystą malarzem i dziekanem wydziału malarstwa warszawskiego ASP oraz rozmowa o slow fashion i etycznej modzie z Dorotą Wróblewską – producentką pokazów, wykłada w SAPU, właścicielka marki Forget-Me-Not i Pecunia, krytyka mody, organizatorką Warsaw Fashion Street, właścicielką grupy na Facebooku „Drzwi do Stylu” oraz programu w Onet.pl o tej samej nazwie.

Podczas tego niezwykłego wydarzenia będziesz mogła także podziwiać nowe modele BMW od BMW Zdunek, zagrać w golfa na jednym z najlepszych pól golfowych na świcie, dzięki Tokary Golf Park, a także przepłynąć się jachtem z DobreJachty.pl.

 

sassy classy bazaar

Od godziny 19 na 7 piętrze w restauracji będzie serwowana kolacja dla gości, którzy wcześniej dokonają rezerwacji. Kolację uświetni recital muzyczny Krystyny Prońko, a później zacznie się after party w cocktail barze, którego partnerem jest hiszpańskie wino Esmeralda.

Podczas after party nie zabraknie niespodzianek i atrakcji w tym: warsztaty wicia wianków i konkursy nagradzane prezentami od Vino Esmeralda. Wszyscy, którzy zechcą pożegnać lato tanecznym krokiem będą mogli to zrobić w rytmach żeńskiego składu – tego wieczoru zagra DJ Monika Sun w towarzystwie wokalu Rassa. 

Wydarzenie jest bezpłatne, wyłącznie na zaproszenia i rekomendacje.

Magazyn MINT miał ogromną przyjemność objąć wydarzenie patronatem medialnym.

 

 

podobne artykuły

magazyn dla mamy

Zapisz się na newsletter

MINT MAGazyn online to lifestylowy serwis dla mam. To portal o pozytywnym macierzyństwie i szczęśliwym dzieciństwie. Zajrzyj do nas po codzienną dawkę inspiracji. Poczuj miętę do MINT!

Copyright MINT Project design SHABLON

Pin It on Pinterest

Udostępnij ten artykuł!

Podoba Ci się ten post? Podziel się z nim ze znajomymi i rodziną, udostępniając w wybranym medium.