Ostatnio bardzo często spotykamy się z ideą SLOW LIFE i szczerze musimy przyznać, że przypadła nam ona do gustu. Jest to nic innego jak porzucenie standardowego schematu życia, zamykającego się w kręgu – praca, dom, spanie. Życia, które często przecieka nam przez palce i w którym nic ciekawego się nie dzieje.

Zatrzymaj się na chwilę w  codziennym pędzie, rozejrzyj się wokół siebie i doceń to co masz. Przekonaj się, że wolniej znaczy po prostu lepiej, spokojniej, ciekawiej, pyszniej i przede wszystkim zdrowiej, i to w każdej dziedzinie Twojego życia.

Staraj się celebrować każdą chwilę i dbać o siebie w każdym aspekcie.

SLOW BOX pojawił się niespodziewanie, ale od pierwszej chwili nas zaciekawił. Z pozoru zwykła, choć pięknie zapakowana, paczka ze zdrowymi produktami, a jak się okazało, przy bliższym poznaniu, coś znacznie więcej.

Slow box

W SLOW BOX odnaleźć można ekologiczne produkty spożywcze: mąkę kokosową, makaron żytni, oregano i czosnek niedźwiedzi; naturalne kosmetyki: algową maskę do twarzy, cukrową piankę peelingującą do ciała oraz zestaw ekologicznych herbat ziołowych. Do zestawu dołączone są szczegółowe informacje dotyczące każdego z dostarczonych produktów oraz przykładowe przepisy  z wykorzystaniem mąki kokosowej i makaronu żytniego. W paczce znajdziemy też pyszne ciasteczka owsiane z żurawiną, które w towarzystwie herbaty i kawy, umilą przerwę w pracy.

Slow box

SLOW BOX narodził się z doświadczenia, pasji i zamiłowania do zdrowego, spokojnego i ciekawego życia Doroty, pomysłodawczyni zdrowych paczek.

“Raz w miesiącu przygotowuję dla każdego klienta pięć starannie wybranych i sprawdzonych produktów, które mają dodać mu zdrowia, dobrego samopoczucia i energii” – wyjaśnia Pani Dorota.

“Najczęściej są to ekologiczne produkty spożywcze: suszone owoce, ciekawe mąki, makarony, oleje, napoje, orzechy, produkty słodzące, przyprawy, superfoods, płatki i naturalne kosmetyki. Czasem znajdziesz w nim również pyszne kawy, herbaty i zioła, piękne grafiki, ciekawe książki.Wszystko najwyższej jakości, bo przecież liczy się to co jesz, co nakładasz na swoją skórę, co czytasz i jak spędzasz czas”

Sprawdziłyśmy, SLOW BOX to bardzo dobre produkty, które zarówno zatrzymały nas na chwilę by poznać to co nowe, a jednocześnie sprawiły nam dużą przyjemność.

Jeżeli

  • chcesz zdrowo żyć, ale nie wiesz od czego zacząć
  • kuszą Cię zdrowe i naturalne produkty, ale nie wiesz co wybrać
  • chcesz mieć więcej energii i dobrego samopoczucie, ale nie wiesz jak to zrobić
  • chcesz zwolnić i cieszyć się życiem, ale nie wiesz jak
  • zwracasz uwagę na skład produktów, których używasz
  • lubisz niespodzianki i lubisz sprawiać sobie przyjemność

to SLOW BOX jest właśnie dla Ciebie! 

Zapisz się na newsletter

MINT MAGazyn online to lifestylowy serwis dla mam. To portal o pozytywnym macierzyństwie i szczęśliwym dzieciństwie. Zajrzyj do nas po codzienną dawkę inspiracji. Poczuj miętę do MINT!

Copyright MINT Project design SHABLON

Pin It on Pinterest

Udostępnij ten artykuł!

Podoba Ci się ten post? Podziel się z nim ze znajomymi i rodziną, udostępniając w wybranym medium.