Ostatnio bardzo często spotykamy się z ideą SLOW LIFE i szczerze musimy przyznać, że przypadła nam ona do gustu. Jest to nic innego jak porzucenie standardowego schematu życia, zamykającego się w kręgu – praca, dom, spanie. Życia, które często przecieka nam przez palce i w którym nic ciekawego się nie dzieje.

Zatrzymaj się na chwilę w  codziennym pędzie, rozejrzyj się wokół siebie i doceń to co masz. Przekonaj się, że wolniej znaczy po prostu lepiej, spokojniej, ciekawiej, pyszniej i przede wszystkim zdrowiej, i to w każdej dziedzinie Twojego życia.

Staraj się celebrować każdą chwilę i dbać o siebie w każdym aspekcie.

SLOW BOX pojawił się niespodziewanie, ale od pierwszej chwili nas zaciekawił. Z pozoru zwykła, choć pięknie zapakowana, paczka ze zdrowymi produktami, a jak się okazało, przy bliższym poznaniu, coś znacznie więcej.

Slow box

W SLOW BOX odnaleźć można ekologiczne produkty spożywcze: mąkę kokosową, makaron żytni, oregano i czosnek niedźwiedzi; naturalne kosmetyki: algową maskę do twarzy, cukrową piankę peelingującą do ciała oraz zestaw ekologicznych herbat ziołowych. Do zestawu dołączone są szczegółowe informacje dotyczące każdego z dostarczonych produktów oraz przykładowe przepisy  z wykorzystaniem mąki kokosowej i makaronu żytniego. W paczce znajdziemy też pyszne ciasteczka owsiane z żurawiną, które w towarzystwie herbaty i kawy, umilą przerwę w pracy.

Slow box

SLOW BOX narodził się z doświadczenia, pasji i zamiłowania do zdrowego, spokojnego i ciekawego życia Doroty, pomysłodawczyni zdrowych paczek.

“Raz w miesiącu przygotowuję dla każdego klienta pięć starannie wybranych i sprawdzonych produktów, które mają dodać mu zdrowia, dobrego samopoczucia i energii” – wyjaśnia Pani Dorota.

“Najczęściej są to ekologiczne produkty spożywcze: suszone owoce, ciekawe mąki, makarony, oleje, napoje, orzechy, produkty słodzące, przyprawy, superfoods, płatki i naturalne kosmetyki. Czasem znajdziesz w nim również pyszne kawy, herbaty i zioła, piękne grafiki, ciekawe książki.Wszystko najwyższej jakości, bo przecież liczy się to co jesz, co nakładasz na swoją skórę, co czytasz i jak spędzasz czas”

Sprawdziłyśmy, SLOW BOX to bardzo dobre produkty, które zarówno zatrzymały nas na chwilę by poznać to co nowe, a jednocześnie sprawiły nam dużą przyjemność.

Jeżeli

  • chcesz zdrowo żyć, ale nie wiesz od czego zacząć
  • kuszą Cię zdrowe i naturalne produkty, ale nie wiesz co wybrać
  • chcesz mieć więcej energii i dobrego samopoczucie, ale nie wiesz jak to zrobić
  • chcesz zwolnić i cieszyć się życiem, ale nie wiesz jak
  • zwracasz uwagę na skład produktów, których używasz
  • lubisz niespodzianki i lubisz sprawiać sobie przyjemność

to SLOW BOX jest właśnie dla Ciebie! 

Zapisz się na newsletter

No.13 Mint | gazeta online dla mamy już jest!

Magazyn MINT to poradnik dla mam o charakterze lifestylowym. MINT to nie tylko portal, który codziennie dostarcza porcji inspiracji dla mamy i dziecka. To także drukowany kwartalnik stworzony dla chwili relaksu. Poczuj miętę do MINT.

Copyright MINT Project design SHABLON

Pin It on Pinterest

Udostępnij ten artykuł!

Podoba Ci się ten post? Podziel się z nim ze znajomymi i rodziną, udostępniając w wybranym medium.