Cybex Balios M
Testowaliśmy wózek Cybex Balios M specjalnie na prośbę naszych czytelniczek.
cybex balios m

SKLEP

cybex balios m

Cybex Balios M

Bieszczady, polany, ścieżki, błoto i dziecko. Teren był trudny, wymagający solidnej konstrukcji wózka, dobrych kół, zwrotności, nie zapominając o wygodzie i bezpieczeństwie naszego malca. Zastanawiałyśmy się, czy wózek Cybex Balios M poradzi sobie w takim terenie.

Cybex Balios M to funkcjonalny wózek klasy premium zapewniający wygodę i komfort podróżowania z dzieckiem.

Wózek posiada obracane siedzisko, możemy zatem swobobnie zmieniać ustawienie siedziska przodem lub tyłem. To ważne w szczególności gdy świeci słońce czy wieje wiatr. Siedzisko montowane jest w bardzo łatwy sposób – możemy je również zastąpić gondolą dla mniejszych dzieci lub zamontować travel system z fotelikiem tej samej marki. Cybex Balios M przeznaczony jest dla dzieci od urodzenia ( z gondolą) do 17 kg.

Istotnym elementem tego wózka są zdecydowanie koła. Odporne na przebicia, wykonane z wysokiej jakości gumy. Nam sprawdziły się znakomicie. Zarówno na asfaltowych drogach, gdzie ma się wrażenie jakby wózek jechał sam, jak i na nierównym terenie w trawie, piachu czy błocie.  Cybex Balios M posiada większe i mniejsze koła, które dają dodatkową amortyzację. Dodatkowo przednie koła można zablokować.

Powiększona budka XXL daje dużo możliwość osłonięcia dziecka przed słońcem i wiatrem. Dodatkowo jest z filtrem UVP 50+. Podoba nam się sposób rozkładania budki. Producent słusznie zamontował odpinane poszerzenie budki, bo przecież nie za każdym razem wykorzystujemy całkowitą możliwość osłonięcia. Nie chcemy żeby pomarszczony materiał budki zajmował nam niepotrzebnie powierzchnię wózka. Zamontowane jest przydatne zapięcie, które rozszerza nam wachlarz budki. Dodatkowo rozszerzenie w Cybex Balios M wykonane jest z siateczki, która idealnie wentyluje wózek. Spacerówka daje nam możliwość trzech pozycji od siedzenia przez pozycję pół siedzącą do całkowicie płaskiego poziomu, który przydatny jest podczas drzemek malucha.

Wysokość rączki jest regulowana, zarówno osoby niższe jak i wyższe znajdą ustawienie rączki idealnie pasujące do ich wzrostu.

Wózek posiada duży i pojemny kosz – każdy rodzic wie jaka to pomocna rzecz.

Zachwycił nas montaż i wykonanie pałąka do wózka. Łatwo można go wyjąć jak i odpiąć z jednej strony na czas wsadzania malca do wózka. Jest to niewielki detal ale na prawdę cieszy i ułatwia sadzanie dziecka.

Wózek Cybex Balios M ma zamontowane 5 punktowe pasy bezpieczeństwa, zapinane na środku poprzez włożenie oddzielnie każdej części w bazę. I to jest to co nam się podoba – mamy czy tatusiowe wiedzą o czym mówimy. Ile to razy męczyliście się żeby złączyć ze sobą dwa zapięcia i dopiero kliknąć w bazę?

I co najważniejsze wózek Cybex Balios M możemy złożyć jedną ręką dzięki technice unieś i złóż. Stelaż jest wolnostojący po złożeniu. Łatwy w transporcie i przechowywaniu.

W naszej opinii jest to wózek bardzo solidny i wygodny zarówno dla dziecka jak i dla rodziców. Jeśli poszukujesz wózka uniwersalnego, radzącego sobie w lesie i między półkami sklepowymi Cybex Balios M spełni Twoje oczekiwania.

Dla nas jedną z największych zalet tego wózka jest bardzo ładny design, duża budka i co najważniejsze i co zachwyciło nas bez reszty – sposób prowadzanie – lekko i gładko jakby jechał sam. Dodatkowo podbijanie wózka nie wymaga użycia większej siły, Cybex Balios M jest dobrze wyważony i pokonywanie przeszkód nie stanowi problemu.

cybex balios m
cybex balios m
cybex balios m
cybex balios m
cybex balios m
cybex balios m
cybex balios m

podobne artykuły

magazyn dla mamy

Zapisz się na newsletter

MINT MAGazyn online to lifestylowy serwis dla mam. To portal o pozytywnym macierzyństwie i szczęśliwym dzieciństwie. Zajrzyj do nas po codzienną dawkę inspiracji. Poczuj miętę do MINT!

Copyright MINT Project design SHABLON

Pin It on Pinterest

Udostępnij ten artykuł!

Podoba Ci się ten post? Podziel się z nim ze znajomymi i rodziną, udostępniając w wybranym medium.