Urodziny to jedyny taki dzień w roku. Niech będzie wesoło, kolorowo i z pomysłem. Nie jedna dziewczynka marzy o urodzinach prosto z bajki. Urodziny są długo wyczekiwanym dniem, na które czeka się cały rok. Zatem niech będzie zaskakująco i ciekawie. Zdecydowanie warto postarać się aby aranżacja zachwyciła nie tylko solenizantkę ale także gości.

Szukasz pomysłu na temat przewodni przyjęcia urodzinowego Twojej córeczki? Mamy dla Ciebie kilka sprawdzonych pomysłów, które pobudzą wyobraźnie i zachęcą do wspólnej zabawy.

OTO 8 POMYSŁÓW NA URODZINY DLA DZIEWCZYNKI

 

# 1 TROPIKALNA WYSPA

Tym razem bez piratów i skarbów, ale z egzotycznymi kwiatami i smakołykami, które przyciągają wzrok i cieszą podniebienie małych gości. Dominujące kolory to ciepłe, soczyste odcienie od czerwieni po róż, pomarańcz czy turkus. Tutaj masz pełne pole do popisu. Przy pomocy kolorowych brystoli wyczarujesz prawdziwą tropikalną wyspę. Wykorzystaj balony, kolorowe słomki i stwórz zachęcającą i smaczną przestrzeń urodzinową.

Źródło: Instagram / dascoisinhas

Źródło: Catch My Party

#2 TROLE

Te małe kolorowe istotki nie tylko przyciągnęły dziewczynki przed ekrany i do kin, ale przede wszystkim podbiły ich serca. Przyjazne nastawienie troli i ich poczucie humoru to świetny temat do świętowania urodzin. Tutaj znowu pierwsze skrzypce grają kolory, które motywują i zachęcają do zabawy. Baw się odcieniami tęczy! Dodaj do tego kreatywne atrakcje jak piniata czy pieczenie ciasteczek, a zostaniesz mamą roku!

Źródło: Pretty My Party

Źródło: Pretty My Party

Źródło: One stop kids party shop

Źródło: One stop kids party shop

#3 JEDNOROŻEC

Nie trudno nam zrozumieć co takiego miłego dziewczynki widzą w jednorożcach, bo i dorosłe kobietki nie mogą oprzeć się urokowi jednorożca. Ta postać prosto z krainy bajki łagodzi obyczaje, rozczula i odkrywa naszą romantyczną naturę. Tutaj zdecydowanie kolory bardziej łagodniejsze, pastelowe i wyciszone. Tamat aż się prosi o stworzenie candy baru ze słodkościami takimi jak: pianki, tarteletki owocowe, makaroniki i inne ulubione przez Twoją córeczkę. Punkt kulminacyjny przyjęcia – tort.

Źródło: Instagram / Storybook_bliss

Źródło: Instagram / Storybook_bliss

Źródło: Birthday Party Ideas 4 U

Źródło: Birthday Party Ideas 4 U

#4 TUTTI FRUTTI

Dzieci kochają owoce, soczyste, kolorowe i aromatyczne. Owoce to tak wdzięczny temat, że aż sam się prosi, żeby zrobić z niego przewodni motyw przyjęcia urodzinowego dla dziewczynki i nie tylko. Wybierz te ulubione Twojego dziecka lub połącz smaki, tak aby stworzyć kolorowo-wiosenną spójną całość. Zaszalej z dekoracjami, baw się formą i kolorem.

Źródło: Inspired by this

Źródło: Inspired by this

Źródło: Pizzazzerie

Źródło: Pizzazzerie

#5 KAKTUS

To hitowy trend sezonu, w wersji mniej na ostro podkreśli dla kontrastu dziewczęcą delikatność. Gigantyczne zielone kaktusy, słodko-kwaśne przekąski nadadzą unikalny charakter. Nie bój się eksperymentować, dzieci uwielbiają wszystko co nowe i ciekawe.

Źródło: Best friends for frosting

Źródło: Best friends for frosting

Źródło: Peachy Cheek

Źródło: Peachy Cheek

#6 FLOWER-POWER

Kwiaty kochają małe kobietki i duże mamy. Kwiaty dają niesamowite pole do popisu. Niech urodzinowa przestrzeń ukwiecona będzie ulubionymi sezonowymi kwiatami solenizantki. Kwiaty w dekoracji, kwiaty jadalne jako przysmaki w połączeniu z niebanalnymi zabawami skradną serca wszystkich obecnych na urodzinach dziewczynek. Dla podkreślenia tematu przewodniego i jako atrakcję zaplanuj tworzenie wianków czy kwiatowych dekoracji z papieru. Niech zapach kwiatów przywołuje już z daleka i na długo pozostanie w pamięci.

Źródło: Pinterest

Źródło: Pinterest

Źródło: Gardening dreams

Źródło: Gardening dreams

#7 FLAMINGI

Te różowe ptaki latem aż się proszą o wykorzystanie ich jako temat przewodni nie tylko ze względu na swój kolor, ale przede wszystkim na egzotyczny charakter. I o ile wiele dziewczynek za ptakami nie przepada, flamingi rozczulają serca i sprawiają, że chorujemy na różową flamingową chorobę. Niech solenizantka i jej goście poczują się jak na prawdziwie rajskiej wyspie. Temat idealny na garden party z mrożoną herbatą, słoikami ze słomką i mnóstwem pyszności.

Źródło: Pinterest

Źródło: Pinterest

Źródło: Hand made mood

Źródło: Hand made mood

#8 MAŁA SYRENKA

W wersji odbiegającej od kolorystyki Disney’a. Stawiamy na turkus, zieleń w połączeniu z odcieniami fioletu. Przy dobrej woli, odrobinie dobrych chęci i masy kreatywności wyczarować można podmorską tematykę w wersji ultra dziewczęcej. Wystarczy dodać morskie elementy dekoracyjne jak: rozgwiazdy, siatka, piasek czy też muszelki i można rozpocząć podmorską przygodę.

Źródło: Frosted petitcoat

Źródło: Frosted petitcoat

Źródło: Savy Mom 2 Mom

Źródło: Savy Mom 2 Mom

Zapisz się na newsletter

MINT MAGazyn online to lifestylowy serwis dla mam. To portal o pozytywnym macierzyństwie i szczęśliwym dzieciństwie. Zajrzyj do nas po codzienną dawkę inspiracji. Poczuj miętę do MINT!

Copyright MINT Project design SHABLON

Pin It on Pinterest

Udostępnij ten artykuł!

Podoba Ci się ten post? Podziel się z nim ze znajomymi i rodziną, udostępniając w wybranym medium.