Jak odkleić dziecko od tableta? Odpowiedź powinna brzmieć – skutecznie! Mamy kilka asów w rękawie, co zrobić, by czas między wakacyjnymi wyjazdami się nie dłużył. Dzieci kochają nowe wyzwania, a już najbardziej cenią sobie zabawy, do których można wciągnąć dorosłych. Gry planszowe, karciane sztuczki, quizy i puzzle – pokochają to wszystkie dzieci, zwłaszcza gdy przegrany wynosi śmieci!

***

zabawy dla dziecka podczas wakacji

 

1. Yookidoo okręt podwodny z prysznicem / BLUESHOP

Kto powiedział, że wakacje w mieście są nudne? Przy odrobinie inspiracji każda łazienka może się zamienić w park wodny. Przyczepione na przyssawki centrum aktywności jest pełne zaskakujących reakcji łańcuchowych i różnorodnych efektów wodnych. Baw się dobrze!

2. Kolorowanka w rolce z kredkami – Zwierzęta świata / MUDPUPPY

Niekonwencjonalne zabawy uczą nasze dzieci kreatywności. Kolorowanka w rolce przyda się podczas wakacji, ale też w podróży. Może być przy tym doskonałą zabawą dla dwójki dzieci. Ma 76 cm długości i 14 cm szerokości, a w zestawie są 4 różnokolorowe kredki świecowe. Doskonała zabawa!

3. Bilibo mini / MOLUK / TUBLU

Zestaw 6 małych muszelek – doskonały do zabaw w piasku i wodzie. Mogą służyć za łopatkę, foremki, a nawet miseczki. Ogranicza cię tylko wyobraźnia!

4. Puzzle z dziurką / CzuCzu

Układanka stworzona dla małych rączek! Połączcie maluchy z ich rodzicami lub stwórzcie całkiem nieoczywiste pary.

5. Ale puzzle Farma / CzuCzu

Dzięki układance CzuCzu ciekawe świata dwulatki przeniosą się wprost do tętniącego życiem gospodarstwa.

6. Zabawki drewniane VertiPlay / ORIBEL

Przyklej zabawkę na ścianę, drzwi lub meble i nie martw się o porządek w pokoju malucha! A później odklejaj bez pozostawiania śladu!

7. Gra zręcznościowa Akrobaci / JANOD

Akrobaci sprawią, że wspólnie spędzane chwile będą doskonałą zabawą. Zapraszamy od 2 do 8 osób do zbudowania chwiejnej konstrukcji. Na okrągłych planszach ustawiamy akrobatów, by powstały kolejne piętra. Z zapartym tchem obserwujemy, czy budowla utrzyma się przy następnej kolejce. Ktoś w końcu musi przegrać!

8. Przypinki / MYSIOGONEK

Zdobią i zachęcają do zabawy. Ile głów, tyle pomysłów. Przyjęcie z kotylionem, wycieczka do lasu, a może bal przebierańców? Wybieraj!


Zdjęcie: Emily Kornya / Emily Kornya Photography

Zapisz się na newsletter

MINT MAGazyn online to lifestylowy serwis dla mam. To portal o pozytywnym macierzyństwie i szczęśliwym dzieciństwie. Zajrzyj do nas po codzienną dawkę inspiracji. Poczuj miętę do MINT!

Copyright MINT Project design SHABLON

Pin It on Pinterest

Udostępnij ten artykuł!

Podoba Ci się ten post? Podziel się z nim ze znajomymi i rodziną, udostępniając w wybranym medium.