Jak odkleić dziecko od tableta? Odpowiedź powinna brzmieć – skutecznie! Mamy kilka asów w rękawie, co zrobić, by czas między wakacyjnymi wyjazdami się nie dłużył. Dzieci kochają nowe wyzwania, a już najbardziej cenią sobie zabawy, do których można wciągnąć dorosłych. Gry planszowe, karciane sztuczki, quizy i puzzle – pokochają to wszystkie dzieci, zwłaszcza gdy przegrany wynosi śmieci!

***

zabawy dla dziecka podczas wakacji

 

1. Yookidoo okręt podwodny z prysznicem / BLUESHOP

Kto powiedział, że wakacje w mieście są nudne? Przy odrobinie inspiracji każda łazienka może się zamienić w park wodny. Przyczepione na przyssawki centrum aktywności jest pełne zaskakujących reakcji łańcuchowych i różnorodnych efektów wodnych. Baw się dobrze!

2. Kolorowanka w rolce z kredkami – Zwierzęta świata / MUDPUPPY

Niekonwencjonalne zabawy uczą nasze dzieci kreatywności. Kolorowanka w rolce przyda się podczas wakacji, ale też w podróży. Może być przy tym doskonałą zabawą dla dwójki dzieci. Ma 76 cm długości i 14 cm szerokości, a w zestawie są 4 różnokolorowe kredki świecowe. Doskonała zabawa!

3. Bilibo mini / MOLUK / TUBLU

Zestaw 6 małych muszelek – doskonały do zabaw w piasku i wodzie. Mogą służyć za łopatkę, foremki, a nawet miseczki. Ogranicza cię tylko wyobraźnia!

4. Puzzle z dziurką / CzuCzu

Układanka stworzona dla małych rączek! Połączcie maluchy z ich rodzicami lub stwórzcie całkiem nieoczywiste pary.

5. Ale puzzle Farma / CzuCzu

Dzięki układance CzuCzu ciekawe świata dwulatki przeniosą się wprost do tętniącego życiem gospodarstwa.

6. Zabawki drewniane VertiPlay / ORIBEL

Przyklej zabawkę na ścianę, drzwi lub meble i nie martw się o porządek w pokoju malucha! A później odklejaj bez pozostawiania śladu!

7. Gra zręcznościowa Akrobaci / JANOD

Akrobaci sprawią, że wspólnie spędzane chwile będą doskonałą zabawą. Zapraszamy od 2 do 8 osób do zbudowania chwiejnej konstrukcji. Na okrągłych planszach ustawiamy akrobatów, by powstały kolejne piętra. Z zapartym tchem obserwujemy, czy budowla utrzyma się przy następnej kolejce. Ktoś w końcu musi przegrać!

8. Przypinki / MYSIOGONEK

Zdobią i zachęcają do zabawy. Ile głów, tyle pomysłów. Przyjęcie z kotylionem, wycieczka do lasu, a może bal przebierańców? Wybieraj!


Zdjęcie: Emily Kornya / Emily Kornya Photography

Zapisz się na newsletter

No.11 Mint dostępny online i w salonach Empik

Copyright MINT Project design SHABLON

Pin It on Pinterest

Udostępnij ten artykuł!

Podoba Ci się ten post? Podziel się z nim ze znajomymi i rodziną, udostępniając w wybranym medium.