Mommy Planner

Jest styczeń 2018 roku. Magda, świeżo upieczona mama podejmuje decyzję o zmianie w swoim życiu. Prowadzi od 6 lat firmę eventową, która specjalizuje się w organizacji imprez dla dzieci. Jest zapracowana, spełnia się w swojej pracy i odnosi sukcesy, lecz organizacja imprez wymaga wiecznej nieobecności, na którą po urodzeniu synka nie może sobie pozwolić. 

 

Mommy planner

SKLEP

Mommy Planner  – trudne początki

Narodziny dziecka, z dnia na dzień generalnie przewartościowały jej życie. Zawsze dobrze zorganizowana stara się znaleźć równowagę pomiędzy życiem zawodowym, a rodzinnym. Wtedy w jej głowie pojawia się pomysł, który zrodził się z własnej potrzeby. Postanowiła stworzyć własny planner, planner dedykowany mamom. Tworzony nocami przy kuchennym stole pomiędzy domowymi obowiązkami, a karmieniem małego Frania. Po ogromie ciężkiej pracy, nieprzespanych nocach i szukaniu podwykonawców po 9 miesiącach pracy ukazuje się pierwszy nakład. Tak powstaje Mommy Planner. Plannery sprzedają się w zaskakującym tempie i zyskują niesamowitą popularność.

Mommy Planner

Mommy Planner jest dla kobiet

 

Mommy Planner jest dla kobiet, które lubią mieć wszystko poukładane w jednym miejscu. Zawiera w sobie część kalendarzową, a także wiele inspirujących zakładek takich jak kontakty, wizyty lekarskie, wskazówki pierwszej pomocy, listy prezentowe, planowanie imprez, celów oraz treningów.  Jest w nim również miejsce na daty płacenia rachunków, plan lekcji i biblioteczkę książek do przeczytania oraz filmów do obejrzenia. Jednym słowem to „must have dla każdej mamy”.  Po sukcesie Mommy Planner Magda rozpoczyna pracę nad nowymi produktami. Powstają notatniki ułatwiające życie całym rodzinom oraz produkt wyjątkowy – oh baby, czyli pamiętnik na wspomnienia z dzieciństwa.

Oh baby to kolejna odpowiedź na poszukiwanie produktu idealnego. Bez zbędnych baloników, słoników i pstrokatych kolorów. Magda pragnęła znaleźć dla swojego synka pamiętnik, który będzie ponadczasowy, a za 20 czy 40 lat będzie mógł stać dumnie w domowej biblioteczce, jako wspaniała rodzinna pamiątka. I tak powstaje seria pięknie wydanych i minimalistycznych pamiętników dla dzieci, na najpiękniejsze wspomnienia aż od początku ciąży do 6 roku życia dziecka. Każdy oprawiony płótnem, z pięknym tłoczeniem na okładce, a co najważniejsze z wyjątkowym wnętrzem. W pamiętniku zawarła wszystko to o czym sama chciałaby jako mama pamiętać, a co ulatuje bezpowrotnie z naszej pamięci.

Magda nie powiedziała ostatniego słowa. Obecnie trwają prace nad nowymi produktami, które z całą pewnością będą zachwycać swoją oryginalną stylistyką i przemyślaną formą.

Po więcej zapraszamy na: www.mommyplanner.pl

Mommy Planner

Zapisz się na MINTowy newsletter i odbierz PREZENT - Pomysły na kreatywne zabawy na CAŁY MIESIĄC!

Dołącz do naszej społeczności i poczuj miętę do MINT! Nasz newsletter to gwarancja dobrych treści! Odbierz w prezencie 30 kreatywnych pomysłów na zabawy z dzieckiem, bo to nowa jakość czasu z dzieckiem.

podobne artykuły

magazyn dla mamy

Zapisz się na newsletter

MINT MAGazyn online to lifestylowy serwis dla mam. To portal o pozytywnym macierzyństwie i szczęśliwym dzieciństwie. Zajrzyj do nas po codzienną dawkę inspiracji. Poczuj miętę do MINT!

Copyright MINT Project design SHABLON

Pin It on Pinterest

Udostępnij ten artykuł!

Podoba Ci się ten post? Podziel się z nim ze znajomymi i rodziną, udostępniając w wybranym medium.