HERQuarter nowe miejsce na mapie Warszawy
HERQuarter stworzone przez Her Impact to miejsce na mapie Warszawy, w którym rozwiniesz skrzydła. Bracka 3, zapamiętaj ten adres i wpadaj, gdy tylko będziesz miała apetyt na więcej.
Rozmowa z Magdaleną Linke-Koszek Founder&CEO Her Impact
her impact

SKLEP

Czym jest HERQuarter? 

Her Quarter to nazwa naszej nowej siedziby na ul. Brackiej 3 w Warszawie, którą otwarliśmy z okazji pierwszych urodzin Her Impact

Dla kogo drzwi tego miejsca są otwarte?

Her Quarter to jednocześnie najbardziej kobiecy co-work w stolicy, do którego zapraszamy nie tylko członków zespołu Her Impact, zaprzyjaźnione Ekspertki i Ambasadorki, ale również nasze użytkowniczki. Jeśli nie macie przestrzeni do komfortowej pracy na home-office, możecie do nas napisać, umówić się na dogodny termin i popracować w tym wyjątkowym miejscu! 

,,Zaczynamy nagrywać pierwsze podcasty w studio nagraniowym, organizujemy panele dyskusyjne w ramach Her Science Club i wiele wiele innych!” 

Magdalena Linke-Koszek

her impact

Czego możemy spodziewać się po ten nowej przestrzeni na mapie Warszawy?

W Her Quarter, znajdziecie komfortową przestrzeń do pracy, profesjonalne studio podcastowe, najlepszą kawę w okolicy oraz oczywiście wyjątkowy zespół Her Impact. Przestrzeń jest zaprojektowana w współpracy z Westwing oraz Piękna Gallery, dzięki którym nasi goście mogą podziwiać obraz Teresy Pągowskiej „A Sitter”. 

Czy powstaną inne przestrzenie Her Impact w Polsce?

Na razie nie planujemy tworzyć kolejnych przestrzeni – Her Quarter dopiero niedawno zostało otwarte, w tej chwili spełnia swoje założenia i dobrze nam służy, ale nigdy nie mówimy nigdy!

Zapisz się na MINTowy newsletter i odbierz PREZENT - Pomysły na kreatywne zabawy na CAŁY MIESIĄC!

Dołącz do naszej społeczności i poczuj miętę do MINT! Nasz newsletter to gwarancja dobrych treści! Odbierz w prezencie 30 kreatywnych pomysłów na zabawy z dzieckiem, bo to nowa jakość czasu z dzieckiem.

Czy pandemia krzyżuje Wasze plany, czy też do mimo wszystko dla Was dobry biznesowo czas?

Her Impact powstało na samym początku pandemii koronawirusa w Polsce, więc nasz zespół od początku był przygotowany na te wyjątkowe warunki pracy. Jednym z naszych kluczowych celów jest pomoc kobietom w rozwoju osobistym oraz zawodowym i z całych sił staramy się to umożliwić naszym użytkowniczkom, poprzez zdalną formę organizowanych wydarzeń (MasterClassy, podcasty, live).

Jakie projekty w HERQuarter będą realizowane?

Chcemy wykorzystać Her Quarter jako przestrzeń do tworzenia jeszcze bardziej angażujących treści – zaczynamy nagrywać pierwsze podcasty w studio nagraniowym, organizujemy panele dyskusyjne w ramach Her Science Club i wiele wiele innych!

Czuję, że jeszcze nie postawiłaś kropki nad ,,i” czego jeszcze możemy spodziewać się w 2021 roku?

2021 rok to rozwój produktów Her Impact. Za chwilę rusza pełna wersja aplikacji oraz sklep. Plany są ambitne ale też dzięki inwestycji, którą otrzymałyśmy, sięgamy po więcej. Ja osobiście pracuję jeszcze nad rozwojem dwóch innych projektów, które są długoterminowe. Nie zdradzam czy swoją premierę będą miały w tym roku czy w kolejnym ale na brak pracy nie narzekam 🙂

her impact

podobne artykuły

magazyn dla mam

Zapisz się na newsletter

MINT MAGazyn online to lifestylowy serwis dla mam. To portal o pozytywnym macierzyństwie i szczęśliwym dzieciństwie. Zajrzyj do nas po codzienną dawkę inspiracji. Poczuj miętę do MINT!

Copyright MINT Project design SHABLON

Pin It on Pinterest

Udostępnij ten artykuł!

Podoba Ci się ten post? Podziel się z nim ze znajomymi i rodziną, udostępniając w wybranym medium.