Rozmowa z Magdaleną założycielką MobiLove rozpoczyna mintową serię inspirujących wywiadów z przedsiębiorczymi kobietami. Każda z rozmówczyń chcąc rozwijać swoje pasje podjęła decyzję o własnym biznesie. Każda z nich ma swoją własną osobistą historię, z którą zechciała się z nami podzielić. Rozmawiamy o realizacji marzeń, o przeciwnościach losu i jak sobie z nimi radzą, jak godzą specyficzną formę pracy we własnej firmie z macierzyństwem i o wszystkim z czym wiąże się kobiecy biznes. Mamy nadzieję, że nasze rozmówczynie zainspirują Was i zmotywują do własnych działań!

***

Magdalena – mama dwóch dziewczynek, założycielka pracowni mobili MobiLove własnoręcznie tworzy kreatywne, sensoryczne zabawki dla najmłodszych w duchu filozofii Montessorii. Pracownia Mobili została stworzona z myślą o rodzicach, którzy starannie dobierają narzędzia poznawcze dla swoich dzieci i pragną wspierać ich rozwój od pierwszych dni życia. Mobile to proste konstrukcje o specyficznych kształtach i kolorach; są swoistą alternatywą dla tradycyjnych zabawek. Mają na celu kształtować inteligencję wizualno-przestrzenną, wpierać koncentrację, pomagać rozróżniać kolory i kształty, przyswajać koncepcję piękna i estetyki w zależności od faz rozwoju dziecka. Robione z miłością i zaangażowaniem przez Magdę mobile zapraszają do sensorycznego świata.

Zapraszamy na nasz kanał MintMagTV, gdzie co 2 tygodnie prezentujemy wywiad z kolejną bohaterką.


 

Zapisz się na newsletter

MINT MAGazyn online to lifestylowy serwis dla mam. To portal o pozytywnym macierzyństwie i szczęśliwym dzieciństwie. Zajrzyj do nas po codzienną dawkę inspiracji. Poczuj miętę do MINT!

Copyright MINT Project design SHABLON

Pin It on Pinterest

Udostępnij ten artykuł!

Podoba Ci się ten post? Podziel się z nim ze znajomymi i rodziną, udostępniając w wybranym medium.