Rozmowa z Magdaleną założycielką MobiLove rozpoczyna mintową serię inspirujących wywiadów z przedsiębiorczymi kobietami. Każda z rozmówczyń chcąc rozwijać swoje pasje podjęła decyzję o własnym biznesie. Każda z nich ma swoją własną osobistą historię, z którą zechciała się z nami podzielić. Rozmawiamy o realizacji marzeń, o przeciwnościach losu i jak sobie z nimi radzą, jak godzą specyficzną formę pracy we własnej firmie z macierzyństwem i o wszystkim z czym wiąże się kobiecy biznes. Mamy nadzieję, że nasze rozmówczynie zainspirują Was i zmotywują do własnych działań!

***

Magdalena – mama dwóch dziewczynek, założycielka pracowni mobili MobiLove własnoręcznie tworzy kreatywne, sensoryczne zabawki dla najmłodszych w duchu filozofii Montessorii. Pracownia Mobili została stworzona z myślą o rodzicach, którzy starannie dobierają narzędzia poznawcze dla swoich dzieci i pragną wspierać ich rozwój od pierwszych dni życia. Mobile to proste konstrukcje o specyficznych kształtach i kolorach; są swoistą alternatywą dla tradycyjnych zabawek. Mają na celu kształtować inteligencję wizualno-przestrzenną, wpierać koncentrację, pomagać rozróżniać kolory i kształty, przyswajać koncepcję piękna i estetyki w zależności od faz rozwoju dziecka. Robione z miłością i zaangażowaniem przez Magdę mobile zapraszają do sensorycznego świata.

Zapraszamy na nasz kanał MintMagTV, gdzie co 2 tygodnie prezentujemy wywiad z kolejną bohaterką.


 

Zapisz się na newsletter

No.13 Mint | gazeta online dla mamy już jest!

Magazyn MINT to poradnik dla mam o charakterze lifestylowym. MINT to nie tylko portal, który codziennie dostarcza porcji inspiracji dla mamy i dziecka. To także drukowany kwartalnik stworzony dla chwili relaksu. Poczuj miętę do MINT.

Copyright MINT Project design SHABLON

Pin It on Pinterest

Udostępnij ten artykuł!

Podoba Ci się ten post? Podziel się z nim ze znajomymi i rodziną, udostępniając w wybranym medium.