Cybex Priam poznaj opinię o wózku

Testowaliśmy wózek Cybex Priam. Sprawdź czym nas zachwycił!

cybex priam

SKLEP

cybex priam

Cena: od 3.700 zł

Waga: 12,1kg

Wymiary stelaż i siedzisko Lux złożone: wysokość: 45,5cm, długość: 95,5cm, szerokość: 57,5cm

Oparcie rozkłada się w trzech pozycjach, aż do zupełnie płaskiej. Podoba nam się to, że siedzisko możemy rozłożyć jedną ręką. Dodatkowo możemy obrócić siedzisko albo przodem albo tyłem do kierunku jazdy.Amerykańscy designerzy Ray i Charles Eames stworzyli nowoczesne wzornictwo stanowiące połączenie funkcjonalności i stylu. Ten wózek to hołd dla ich innowacyjnej twórczości. Laureat prestiżowych nagród. Poznajcie Cybex priam z linii CYBEX PLATINUM. Jest to wózek przeznaczony dla dzieci od urodzenia od 3 roku życia. Możliwości jest wiele, od tradycyjnej gondoli przez dwa rodzaje siedziska, lekkie spacerowe i w pełni rozkładane Lux po foteliki samochodowe Cybex Aton Q oraz Cybex Cloud Q.

Cybex Priam to przede wszystkim wózek nowoczesny. Wykonany z wysokiej jakości materiałów, lekkich i wytrzymałych. Nie sposób od niego oderwać wzroku i całkowicie rozumiemy przechodni, którzy się za nim oglądali. To świetny design.

Możliwość dobrania poszczególnych akcesoriów do wózka, powoduje że mamy wrażenia jakbyśmy tworzyli swój, własny, odrębny i niepowtarzalny egzemplarz. Wszystko po to, aby w pełni dopasować nasze oczekiwania z komfortem jazdy dziecka do jego wieku czy terenu po którym chcielibyśmy spacerować. Niezależnie czy są to chodniki czy leśne ścieżki Cybex Priam oferuje nam aż 3 rodzaje kół.

Wyjątkowy wózek, który zapewnia nam maksymalną ilość sposobów, rozwiązań i pozycji dla naszego dziecka. My testowaliśmy wersję wózka z siedziskiem Lux Seat. Jest to siedzisko z miękką, wyprofilowaną wkładką, która zapewnia oparcie i komfort. Dodatkowo siedzisko ma rozkładają budkę XXL z ochroną przed słońcem UVP 50+. Jest to faktycznie duża budka, która prawie w całości zakryje nam dziecko. Mamy również ukrytą część budki, którą możemy rozpiąć. Materiał, z którego wykonane jest siedzisko do wyjątkowo trwały materiał, wyglądem przypominający denim.

Oparcie rozkłada się w trzech pozycjach, aż do zupełnie płaskiej. Podoba nam się to, że siedzisko możemy rozłożyć jedną ręką. Dodatkowo możemy obrócić siedzisko albo przodem albo tyłem do kierunku jazdy.

Pasy wpinane są w bazę pojedynczo i posiadają wygodne i miękkie nakładki. Mieliśmy mały problem z ich regulacją, ale to pewnie kwestia wprawy. Nie podoba nam się jedynie sposób mocowania nakładek, ciągle nam zjeżdżały w dół.

Pałąk wykonany ze skóropodobnego materiału i ruchomy. Mały szczegół a bardzo ułatwiający wsadzanie dziecka do wózka.

Podnóżek regulowany zarówno da mniejszych dzieci, które lubią mieć nóżki wyprostowane jak i dla większych kiedy możemy go obniżyć i dziecko może swobodnie machać nóżkami.
Kosz w wózku Cybec Priam jest pojemny, zamykany na magnes. Bardzo wygodne rozwiązanie. Przed koszem hamulec. Wygodnie usytuowany ale nie zaburzający wrażeń estetycznych.

Duża skórzana, teleskopowa rączka. Komfortowa zarówno dla wysokich jak i niższych rodziców. Przy ustawieniu najniższej pozycji znajduje się na wysokości 99 cm, przy najwyższej 110 cm. Wygodnie, jedną ręką można zmieniać ułożenie rączki poprzez wciśnięcie srebrnego przycisku na środku.

Wózek Cyebx Priam ma zaskakujące możliwości transformacji. Kiedy pojawią się na przykład przeszkody, takie jak schody lub gdy jesteśmy na piaszczystej plaży, możemy jedną ręką przemienić wózek w tryb dwukołowy. Brawo za pomysł.

Jesteś w restauracji i nie ma krzesełka dla dzieci? nie ma problemu Cybex Priam idealnie pasuje do wysokości stołu 80 cm dlatego świetnie się sprawdzi.

Cybex PRIAM w pierwszym odczuciu wydaje się duży i nie poręczny. Nic bardziej mylnego. Prowadzenie tego wózka to czysta przyjemność, lekko i bez użycia siły. Podbijanie na krawężnikach również nie stanowi problemu. Jedynym minusem tego wózka są dość duże wymiary po złożeniu, wymiary stelaża to 60 × 94 × 30 cm. Osoby z mniejszym bagażnikiem mogą mieć problem.

Cybex Priam to wózek klasy Premium, dla wymagających, ceniących design i styl. My jesteśmy na tak, duże tak.

cybex priam
cybex priam
cybex priam
cybex priam
cybex priam
cybex priam
cybex priam

podobne artykuły

magazyn dla mamy

Zapisz się na newsletter

MINT MAGazyn online to lifestylowy serwis dla mam. To portal o pozytywnym macierzyństwie i szczęśliwym dzieciństwie. Zajrzyj do nas po codzienną dawkę inspiracji. Poczuj miętę do MINT!

Copyright MINT Project design SHABLON

Pin It on Pinterest

Udostępnij ten artykuł!

Podoba Ci się ten post? Podziel się z nim ze znajomymi i rodziną, udostępniając w wybranym medium.